Pro Evolution Soccer 2017 oyununda Konami’nin resmi PES Twitter sayfasından gelen Tweet üzerine 2vs2 oyun modunun geri döneceği ortaya çıktı.

Ayrıca resmi PES Twitter sayfasından bu tarz duyuruların ve güncellemelerin yanı sıra sponsorluk anlaşması yapılan takımlar da paylaşılmakta.

Ayrıca resmi PES Twitter sayfasından bu tarz duyuruların ve güncellemelerin yanı sıra sponsorluk anlaşması yapılan takımlar da paylaşılmakta.

Her ne kadar PES 17 çıkışıyla beraber olarak bu moda sahip olmasa da , 2vs2 oyun modu patch ile beraber olarak PES 17’ye eklenecek. Ayrıca oyunun ilk çıkışıyla beraber bulunan stad sayıları, bu gelecek büyük güncelleme ile 2-3 katına çıkacak.

Ekran Resmi 2016-08-20 18.40.26

PES 2017’ye eklenecek olan bu oyun modu ile beraber olarak artık arkadaşımız başka PS4 veya Xbox One’dan bizimle aynı takımda oynayabilecek, tıpkı FIFA serisinde bulunan Co-Op Seasons gibi. Ayrıca aynı şekilde tek PS4 ve XB1 üzerinden de 2 kişi 2 kişiye karşı mücadele edebilecek. 

pes17

2VS2 modunun çok yüksek bir ihtimalle sadece yeni nesil konsollar da olması tahmin ediliyor, bilindiği üzere Demo PC’e ve eski nesillere gelmediği gibi, PC’e gelen PES 17’de tıpkı PES 16 gibi eski nesillerle aynı grafik ve oyun modlarıyla gelicek. Bu durum PC kullanıcılarını çok kızdırsa da Konami bu konuda bir değişikliğe gidecek gibi görünmüyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Bu 2v2 online oynamak için güncelleme ne zaman olacak ne zaman oynayabileceğiz acaba bilgi verirseniz çok memnun olurum

    Reply
    • Yalan neredeyse 2018 çıkacak hala 2vs2 online bekliyoruz,

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*