Merakla beklenilen PES 2017 demosu çıktı! Bildiğiniz üzere açıklanan tarihi 24 Ağustos olan PES 2017 Demo, Xbox One platformu için 1 gün önceden çıkışını yaptı. Eğer Xbox One kullanıcısı iseniz, PES 2017 Demo indirime açık durumda. Genede Playstation 4 kullananlardansanız üzülmenize gerek yok. Bu gün en geç akşam saatlerinde bir çok bölge de PES 17 PS4 demosu görmek mümkün. PS4 için PES 2017 demosu yayınlandığı vakit, size anında bilgi vereceğiz!

Ekran Resmi 2016-08-23 11.47.21

PES 2017 demosunda Barcelona,Arsenal ve Atletico Madrid gibi yeni lisans anlaşması yapılan takımlar bulunmakta, ayrıca demonun her oyun demosu gibi ücretsiz olduğunu ekleyelim.

Yayınlanan PES 2017 demosunu anında elde edip oynama fırsatı bulanların yorumlarına bakılırsa, PES 2017 , 2016 oyununa göre çok daha iyi yerlerde.

pes2017demo

Daha rahat pas organizasyonları kurulabiliyor, savunma sistemi çok daha iyi yerlerde ve artık kolay hücum yapmak gibi bir şey kalmamış. Oyunun top fiziği gelişmiş durumda ve bütün futbolcular önceki oyunlara göre daha oturaklı bir şekilde, ne çok hızlı ne çok yavaş.

Şampiyonlar ligi ile olan lisans anlaşması doğrultusunda Barcelona ile oynayabileceğiniz şampiyonlar ligi maçını şuana kadar test eden herkes, oyun kritiğinde belirtiyor. PES , gerçekten bu konuda çok iyi bir yol gitmiş.

PES 17 TAM SÜRÜM NE ZAMAN ÇIKACAK?

 

,


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Dün gece 00:40 da indirdim oyunu yaklaşık 1 saat sürdü indirmek ama spiker yoktu olmayacak mı bilgisi olan varmı?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*