FIFA 17’ye ait olan Xbox One ve Playstation 4 platformlarından çekilmiş kısa giflere oyunun çıkmasına az bir süre kala göz atmaya ne dersiniz? Gifleri paylaşmadan önce belirtmek isterim bu giflerin her biri resmi olarak EA SPORTS sosyal medya hesapları tarafından paylaşıldı. Her biri kesinlikle FIFA 17’den ve oyunda tanık olacağımız sahneler. Her ne kadar FIFA 17’nin çıkış süresine kalan süre boyunca oyuna eklemeler olacak olsa da , FIFA 17’nin çıkışıyla beraber olarak, biz oyunculara çok farklı oyun içi görüntüler sunulmayacak. Bundan dolayı oyunu belki oynayamıyoruz, belki kapalı betaya bilet alamadık ama en azından başlamadan şu güzel görüntülere bakarak heyecanımızı arttıralım.

fifa17gifler

İlk olarak oyuna yeni eklenen hikaye modu olan ‘Journey’ e ait olan gif ile başlıyoruz. Gördüğünüz üzere Alex Hunter 3 köklü İngiliz takımı arasında seçim yapıyor. Bu seçim şanslarını daha önce WWE 2K serisini oynayanlar bilir, yapmış olduğumuz en küçük tercih bile kariyerimizi etkiliyordu, bakalım FIFA 17’de nasıl bir sistem karşımıza çıkacak.

Neredesin Leicester? :(

Neredesin Leicester? 🙁

Ayrıca seçim konusunun yanı sıra umarız FIFA 18 oyunuyla beraber olarak PS4 Kamera sayesinde yüzümüzü taratır, kendi yüzümüzle kendi adımız soyadımızla bu hikaye modunu oynayabiliriz. Tıpkı NBA 2K serisindeki My Player modunda yapabildiğimiz gibi.

alexhunter

Kırmızı Şeytanlar ile devam ediyoruz. Bu sene FIFA 17 ile yaptıkları anlaşma sonrası gerçekçilik konusunda diğer takımlara nazaran daha üstün olacak olan Manchester United, aynı zamanda da yaz transfer dönemi boyunca yapmış olduğu çok büyük transferler ile tartışmasız FIFA 17’nnn en gözde takımlarından biri olacak. Zlatan ve Pogba’nın yanı sıra takımın genç silahı Martial’i de aşağıdaki gifte görüyoruz.

fifa17martial

Savunulması en zor pozisyonlardan biri….

FIFA serisinin FIFA 2009’dan itibaren bir türlü aynı başarıya ulaşamadığı akşam ve gece maçlarına FIFA 17’de bir çare bulunmuşa benziyor. Her ne kadar gifin çok kısa ve çekiminin biraz zor anlaşılır olmasından çok karanlık gözükse de, serinin önceki oyunlarına göre daha bir akşam oynanıldığı belli oluyor. Bakalım, FIFA 17 ile beraber olarak bu önemli problemden de kurtulacak mıyız?

fifa17anthonymartial

Martial vurdu ve gooooooolllll!

Oyuna yeni eklenenler sadece şutlar, paslar veya ortalar değil. FIFA 17 ile beraber olarak bir çok kişisel hareketi de göreceğiz.

fifa17oyunici

Oscar bey, umarız FIFA 17’de 90 dakika oynayabilirsiniz…

Gelelim oyunun kapak yıldızı Marco Reus’a! Martial,Hazard ve James Rodriguez gibi 3 tane çok zorlu rakibi oylamada geçerek FIFA 17 ile beraber olarak Messi’den sonra FIFA’nın yeni kapak yüzü olmayı başaran Reus, Borussia Dortmund takımının gene en büyük kozlarından biri olacak. Hem gerçekte, hem de FIFA 17’de.

Dortmund her ne kadar kupayı Bayern'e kaptırsa da , bu senenin en tehlikeli takımlarından birisi oldu.

Dakika 43’te biraz yorgun görülse de, Courtios’a 3 tane atmakta yürek ister be Reus!

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*