Outlast 2 Ertelendi

Üzgünüz ama Outlast 2 oyunu 2016 yılında çıkmayacak. Demosu ile korku oyunu sevenleri hatta sevmeyenleri bile çok etileyen Outlast 2 , 2016 yılında çıkamayacak. Gelen erteleme sonrası Outlast 2’yi bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Outlast 2 oyunu normal şartlarda 2016 yılında, Sonbahar aylarında çıkış yapacaktı. Ancak gelen erteleme sonrası Outlast 2, 2017’nin ilk 3 ayında çıkış yapacak.

Özellikle ilk oyunun DLC’si ile çok büyük bir ivme yakalayan Outlast’ın bağımsız bir oyun olduğunu hatırlatmakla beraber, ertelenme sebebinin oyunun yapımcıları tarafından kusursuz bir Outlast oyunu getirmek olduğunu söylemek isterim. Her oyundan alışık olduğumuz 2.oyunun kötü oluşu (Godfather) Outlast’ta yapımcılar tarafından yaşatılmak istenmiyor. Bakalım Outlast 2’yi gördüğümüz de bu ertelenmeye iyi ki olmuş diyebilecek miyiz?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*