Çıkmasıyla beraber çok olumsuz yorum alan ve bir çok sitede aldığı düşük puanlarla aylardır oyunu bekleyen oyuncu kitlesini üzen No Man’s Sky’dan çok ilginç bir trophy yakaladık.

No Man’s Sky oyununda bildiğiniz üzere bir çok canlı, bir çok yaratık ve bir çok gezegen bulunuyor, bunlar arasında bir tanesine rastladık ki, gülmekten kendimizi alamadık!

Rastladığımız canlı aslında bir yaratık ve kendisinin oyundaki görevi satıcılık. Ancak kendisiyle muhabbet haline girdiğimiz sırada öyle ilginç bir olay oldu ki, rastladığınız da çok şaşıracağınıza eminiz. Aşağıda görünen domuzu andıran yaratık, ‘Gaz Çıkarması(osurması)’ sonucu size No Mans Sky’dan CONTACT(TEMAS) adı altında bir trophy geliyor.

nomansskytrophy


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*