Ülkemizde en çok sevilen oyun serilerinden biri olan TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount and Blade serisinin en yeni oyunu olacak Mount and Blade Bannerlord’un çıkış tarihi beklenilirken, TaleWorlds tarafından serinin en çok ilgi görmüş oyunu olan Mount and Blade : Warband’ın PS4 ve Xbox One için gelecek olan remastered versiyonunun çıkış tarihi açıklandı. 

Ekran Resmi 2016-08-13 15.39.11

Mount and Blade Warband PS4 ve Xbox One için Ne Zaman Çıkacak?

Mount and Blade : Warband oyunu Playstation 4 ve Xbox One platformları için 16 Eylül tarihinde çıkış yapacak.

Ekran Resmi 2016-08-13 15.38.46

 mbwarbandps4

Oyun için belirlenen avrupa fiyatı ise 20 Euro yani yaklaşık 60 TL. Bu fiyatın hem Xbox One hem de Playstation 4 için bütün platformlarda benzer değerde olması bekleniliyor.

Ekran Resmi 2016-08-13 15.39.26  

Mount & Blade : Warband oyununda dilerseniz hikaye modunu tercih ederek oyunun tüm şehirlerini ve kalelerini fethedebilir ve tek başınıza kral olarak herkesi yönetebilirsiniz, dilerseniz ise 32 kişiye kadar insanla beraber olarak oynayabileceğiniz oyunun multiplayer modunu tercih edebilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*