Mount & Blade hayranlarının merakla beklediği oyun M&B II: Bannerlord Gamescom 2016’da yeni bir oyun içi video ile karşımıza çıktı. Siege Defence modunun tanıtıldığı videoda kale savaşlarının ne kadar sert geçeceğini gözler önüne seriyor. Grafiksel anlamda biraz geri kalan oyun, eğer sorunsuz bir çıkış gerçekleştirebilirse yaşattığı heyecan ve haz, grafikleri arka planda bırakabilir.

Motion capture tekniği kullanılması sayesinde ise savaşçıların hareketleri daha gerçekçi bir biçimde yaratılarak oyuna entegre edilmiş durumda. Savaş arenası ise koçbaşı, mancınık, tekerlekli kuleler ile donatılmış durumda ve bunları da rakiplerimize üstünlük aracı olarak kullanabilmemiz güzel detaylardan birisi.

Ayrıca oyunda birtakım diplomatik ilişkiler içerisine de yer alarak savaşın sadece meydanlarda olmadığını da gösterebiliyoruz.

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen oyunun çıkış tarihi hakkında hala net bir bilgi verilmiş değil. 2012 tarihinde duyurulan oyun umarız oyunseverleri daha çok bekletmez.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*