Mafia 3’ün fragmanlarında yaşlı görünümüyle dikkatleri çeken 2.oyununun ana karakteri Vito Scaletta, kendisine özel gelen video ile dikkatleri tekrar üstüne çekmeyi başardı. Yayınlanan videoda intikam timine dahil olan Vito Scaletta’nın çektiği zorluklar ve kendisinden uzak kaldığımız süreçte olanlar gözler önüne seriliyor. 

mafiavitoscaletta

Mafia 2 ile beraber olarak en sevilen oyun karakterlerinden biri olan Vito Scaletta, aynı zamanda da bir çok Mafia fanı için Mafia 3 oyununda da ana karakter olarak görünmek istenen isimdi. Yayınlanan videoda ünlü karakterimiz Vito’nun yolununun nasıl New Bordaeux’a düştüğü ve Empire Bay şehrinden sürgün edilişini görüyoruz.

mafia3vito

Ayrıca her ne kadar şuan için bir iddiadan ibaret olsa da , Mafia 3 oyununda ana karakterimiz Lincoln Clay’ın yanı sıra Vito Scaletta’yı oynatabileceğiz. Bu nasıl mı olacak derseniz, çok konuşulan bir iddia doğrultusunda kesin bir şey olmasa da , efsane karakterimiz Vito Scaletta’ya özel olarak gelecek ücretli veya ücretsiz bir ek paket (dlc) ile bunun mümkün olması bekleniliyor. O ek paketin detayları ve gerçeklik derecesi tam olarak belli olmasa da, hem genç Vito’yu hem de şuanki yaşlı kurt Vito’yu oynatmamız mümkün olabilecek. İddiaları bir kenara bırakıp , sizleri MAFIA 3’te göreceğimiz Vito Scaletta ile baş başa bırakıyoruz!

Lütfen görüşlerinizi yorum atarak bizimle paylaşınız!

MAFIA 3 NE ZAMAN ÇIKACAK?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*