Hangar 13 ve 2K Games tarafından geliştirilen Mafia serisinin en yeni oyunu Mafia 3’ün çıkmasına az bir süre kala, oyuna dair film gibi fragmanlar gelmeye devam ediyor. 6 tane fragmandan oluşan bu serinin 5.  ayağında ise İtalyan Mafyası The Marcanos’u görüyoruz.

Ünlü İtalyan mafyası Marcanolar , yukarıdaki fragmanda görüldüğü üzere New Bordeaux’u suç konusunda alaşağı etmiş durumda. Şehrin genelinde terör estiren bu köklü aile, Mafia 3’te de başımıza çok bela olacağa benziyor. İtalyan mafyasına karşı Lincoln ile vereceğimiz mücadele için sabırsızlanıyorsanız, aşağıdaki çıkış tarihini incelemenizi tavsiye ederim. Mafia 3’ü uzun zamandır bekleyen biz, artık önümüzde sadece aylar var.

mafia3themarcanos

MAFIA 3 Ne Zaman Çıkacak?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*