Yeni PS4, Yeni Dualshock 4!

Playstation 4 Slim ile beraber gelecek olan yeni Dualshock 4 ortaya çıktı.

ps4slimyenikol

Sony tarafından daha 7 Eylül tarihindeki Playstation Meeting etkinliği yapılamadan ortaya çıkan PS4 Slim’den sonra, Playstation 4 Slim’e ait oyun kolu da Youtube’da yayınlandı. Yayınlanan videoda her ne kadar yeni kol olduğu söylense de, paylaşan Youtuber çok tanınmadığı için bu kolun gerçek mi yoksa montaj veya içeriğiyle oynanmış Dualshock 4 mü olduğunu bilemiyoruz ancak gelen yorumlara bakılırsa izleyen herkes oldukça heyecanlanmış. Olayın gerçekliği tartışılsa da, Playstation 4 Slim ile beraber olarak yeni bir oyun kolundan çok yeni bir özelliğin olduğu Dualshock 4 görsek, çok tuhaf olmaz sanki. En azından konsolu inceltip daha pahalıya satmayı planlayan Sony, konsol özelliklerini çok tepki almaktan korktuğu için oynatamasa da , Dualshock 4’e bir ekleme yaparak insanların gönlünü çalabilir.

ZRZ adındaki Youtuber tarafından paylaşılan videoda , PS4 Slim’e ait olduğu söylenen Dualshock 4’te ekstra bir LED ışığı görünmekte. İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sizce bu LED ışığı neye yarayacak? Videoda görüldüğü üzere oyunla alakası olmadan da yanıyor, acaba oyunlar haricinde başka bir görevi mi olacak? Lütfen yorum atıp, görüşünüzü bizimle paylaşınız…


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*