Bütün dünyanın büyük bir heyecanla beklediği Apple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı lansmanın davetiyeleri gönderilmeye başlandı!

indir

Lansman tarihi ‘7 Eylül 2016‘ olarak belirlenen Iphone 7 lansmanı ,Apple  tarafından her yıl eylül başında yeni iPhone modeli ve diğer ürünlerini tanıttığı lansman yine birçok yenilik tanıtacak yani bir Apple Watch modeli IOS10 güncellemesi gibi diğer innavasyona uğramış ürünler. Gösterinin asıl yıldızı beklendiği gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olacak. iPhone’dan beklenen ve sızan yenilikler ise bunlar;

  • Su ve Toz geçirmezlik.
  • En düşük depolamaya sahip olan modelin 32GB veya 64GB olması.
  • Çift kamera ile daha geniş bir çekim açısı.
  • Daha hafif ve daha ince olması.
  • Daha fazla renk veya Siyah renginin geri dönmesi.
  • Daha büyük batarya iPhone 6S’te 1.715 Mah olan batarya iPhone 7’de 1.960 Mah olması bekleniyor.
  • Geniş açılı bir ön kamera.
  • Geliştirilmiş bir cam.
  • iPhone 7 Plus’ın RAM’ı güçlendirilerek 3GB olması.
  • Kulaklık girişinin olmaması 3.5mm giriş yerine Lightning veya TYPE-C ile girişin sağlanması.

Siyah iPhone Modeli Geri Dönüyor!

uzay-siyahi-iphone-7-plus-2

Bizlere gelen bilgilerin iPhone 5 ile maalesef üretimi duran siyah renkli iPhone sızan veya sızdırılan bilgilere göre iPhone 7 ile birlikte siyah model geri dönüyor. 

uzay-siyahi-iphone-7-plus

Apple Watch 2 Daha Büyük Batarya İle Geliyor!

Size-ENG

42mm’lik modelde testlerden gelen bilgilere göre %37‘lik bir batarya artışı söz konusu yeni sürüm ile daha az batarya kullanımı ile bu batarya artışı ile birlikte eski model ile kıyasla %45 daha uzun bir batarya ömrü ile gelmesi bekleniyor. 38mm’lik olan modelde ise gelen test sonuçları maalesef eski sürüm ile aynı. Çok büyük bir ihtimal olmasa da 45mm‘lik büyük bir modelde gelebilir Apple Watch 2’ının camlarını üreten fabrikanın işçilerinden gelen bilgilere göre Apple 45mm‘lik bir modele uygun olabilecek camlar üretmeye başlamış ne kadar doğru lansmanda göreceğiz. 

iPhone 7 Ve iPhone 7Plus Ne Zaman Piyasada Olacak?

iphone-7-plus-ta-3-gb-ram-olabilir

7 Eylülde ki Lansmandan sonra 8 Eylülde ön siparişe açılacak 14 Eylülde ise piyasada olacak ancak önce Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak daha sonra ki partide ise Avrupaya gelecek. Türkiye’ye ne zaman gelir her hangi bir tarih belli değil ancak Türkiye Avrupa Bölgesinde sayılırsa Lansmandan 2 hafta sonra ülkemize gelecektir ancak Apple’ın 3. parti ülkelerin arasında olursak Ekimin ortalarında ülkemizde satışa sunulacaktır.

iphone-7-plus-rose-gold-1471269612


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*