Bir çoğumuzun gençliğini,çocukluğunu oluşturan ve o eski pclerimizin konsollarımızın hatta Gameboy gibi bir çok eski tür oyun cihazlarımızın olmazsa olmazı olan GTA serisinin o efsane 3 seri oyunu GTA 3 , GTA Vice City ve Gta San Andreas tek bir oyunda buluşuyor.

gtakarışımıyenioyunkonsolum

Grand Theft Auto serisine ait Vice City, San Andreas ve serinin 3.oyununun yanı sıra efsanevi diyebileceğimiz 2K oyunları da bu yeni çıkacak oyuna eşlik edecek. Üç GTA serisi oyununun yanında yer alacak olan oyunlar, Bully , Manhunt ve Manhunt 2 olacak.

Günümüzde bu çok değerli 5 oyunu yeni nesil konsollarımızda hala keyif alarak oynarken, bunların birleşimi bir oyunun karşımıza çıktığında vereceği keyifin katsayısı herhalde tartışılmaz! GTA Underground yapımcısı Hollandalı ünlü modcu tarafından şimdiye kadar açıklananlar oldukça etkileyici gözüküyor. Önceki GTA serilerinde aradığımız bir çok eksik, bu oyun modunda yer alacak. Açık dünyanın tadını sonuna kadar yaşayacağımız oyunda yer alan hava limanlarında uçaklarımızla bir başka şehre uçuş yapabileceğiz. Anlayacağınız GTA Vice City’den GTA San Andreas’ta bulacağız kendimizi, dilersekte Manhunt ve Bully gibi oyunların haritalarına uçuşumuzu yapacağız. Ayrıca bu keyife varma aşamasında dilersek kendi uçağımızla sürüş yaparak geçiş yapıyoruz, dilersek ise uçak biletimizi belli bir ücret karşılığı satın alarak, dilediğimiz şehre ayak basıyoruz.

İşte oyunda yer alacak çeteler:

gtam od

Oyunda yer alan havalimanları:

gtahavalimanlarıkonsolum

Şehirler arası geçiş sistemi aşağıdaki videoda gösteriliyor.

Oyunun haritası:

map

İşte Vice City’de görünen ünlü San Andreas ana karakteri CJ!

CJ'i görmek iyi geldi:)

CJ’i görmek iyi geldi:)

Oyuna ait diğer ekran görüntüleri şöyle:

Ekran Resmi 2016-08-12 02.24.36 Ekran Resmi 2016-08-12 02.24.47 Ekran Resmi 2016-08-12 02.26.00 Ekran Resmi 2016-08-12 02.26.07 Ekran Resmi 2016-08-12 02.26.14

Gelişmeler için takipte kalınız, çıkmasıyla beraber olarak sizlere tüm sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemiz üzerinden haber vereceğiz. GTA Underground hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Çok etkileyici gerçekten özellikle gta vc ve gta sa harika olacak benim için

    Reply
  2. Oyun bu grafiklerle cikacaksa cope gider. Gta V i saatlerce bikmadan oynayan biri bu oyunu ilk oynayisinda siler.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*