Bildiğiniz üzere Xbox One’ın FIFA Ultimate Team moduna özel olarak her sene Legends’larda oyunun UT modunda yer alıyor. Futbolun efsanelerinden Pele,Hagi,Roberto Carlos gibi isimlerin de aralarında bulunduğu çok önemli listede bilindiği üzere her sene hem sene başında hem de senenin ortasında olmak üzere eklemeler yapılıyor. FIFA 17 ile beraber olarak oyuna yeni eklenecek efsaneler belli oldu.

FIFA 17 ile beraber yeni eklenen FUT Legends

FIFA 17 ile beraber yeni eklenen FUT Legends

Yeni efsaneler arasında oyuna ilk kez eklenen Meksikalı efsane olacak olan Hernandez, Arjantinli ünlü efsane orta saha oyuncusu Veron, Manchester United’ın efsane orta sahası Scholes, tüm zamanların en önemli defans oyuncularından biri olan Carles Puyol ve Rio Ferdinand, Juventus’un efsane forveti Del Piero gibi isimler bulunmakta. Gerçekten de Xbox One’ı olmayana sırf şu efsaneler için XB1 aldıracak türden bir ekleme olduğunu söyleyebiliriz, Puyol ile Ferdinand’ın defansta, Del Piero’nun forvette olduğu bir takımla oynamak çok ama çok ayrı bir tad vericektir.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*