Bir oyun menüsünün olmazsa olmazıdır sahip olduğu müzikler, hele ki o bir spor oyunuysa menü müzikleri bizim için çok ama çok önemlidir! Bizde sizler için bu durumu bilerek FIFA 17 Menü Müzikleri’ni listeledik. Bu yıl ki oyun müzikleri gerçekten çok güzel seçilmişe benziyor.

Kariyer modu ile başlayan menülerde geçen saatlerimiz boyunca bize eşlik eden oyun müzikleri, yıllar geçtikçe Ultimate Team modu gibi online destekli modlarda bize eşlik eder oldu. İlk başlarda oyun müziklerini tam olarak dinleyemeyen biz, daha sonra oyun içinden çok menülerde vaktimizi harcar olduk. Her yeni FIFA serisinde oyunun müziklerini ezberler olduk, başta hoşumuza gitmeyen bir çok şarkı dinledikten sonra dilimize dolanır oldu. Hatta bu şarkıları herhangi bir magazin programında, radyoda veya bulunduğumuz ortamda duyunca çok değişik bir hisse kapıldık.

fifa17

FIFA serisi ve müzikleri ile ilgili duygusal sohbetimizi kısa kesiyor ve FIFA 17 oyun müziklerine geçiyorum.

FIFA 17 Müzikleri

FIFA 17 menüsünde bulunan müzikleri aşağıda görebilirsiniz. Her ne kadar resmi bir açıklama gelmese de oyunda bulunacağını gelen resmi videolar ve trailerlarda gördüğümüz için listeye ekleyebiliyoruz. Ayrıca listede bulunan müzikler oyunun kapalı betasında yer alanlara göre eklenmiştir. Listede her ne kadar tüm FIFA 17 Menü Müzikleri bulunmasa da , hemen hemen büyük bir çoğunluğu bulunmaktadır. Tam liste belli olduğu vakit bu yazımız güncellenecek ve yeni FIFA 17 Müzikleri listede yerini bulacaktır.

1-) Chariots by Paper Route

2-) Jusfaue (ft. No Wyld) by Kumar

3-) A song by Zedd – We predict True Colors

4-) Hype by Dizzee Rascal and Calvin Harris

5-) Glass Animals – Youth

6-) Kygo – Raging ft Kodaline

7-) Scott – Porcelain

😎 Lola Loca – Love Songs

9-) Flume – Tiny Cities 

10-) Rag’nBone Man – Human

11-) Major Lazer – Light It Up

12-) Blur 2 – Madeon Remix

13-) Dj Snake – Middle

14-) Tourist – Run

15-) Digitalizm – Sanhgri-la

16-) NGOD – Blue

Lütfen alıntı yaparken kaynak gösteriniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*