Dün yapılan GAMESCOM 2016 etkinliği sürecinde FIFA 17’yi test edenlerden bir tanesi, senenin flaş takımı olan Manchester United’ın kadrosunun overallerle beraber olarak fotoğrafını çekti. Bu görüntü internete düşmesiyle beraber olarak çok büyük yankı getirdi.

İşte FIFA 17’de yer alan Manchester United:

manchesterunited

Öncelikle en çok göze çarpan tabiki de Mkhitaryan’ın 87 overalle yükselmesi olsa gerek. Onun haricinde kötü bir yıl geçiren Schweinsteiger’in 86’da kalması, De Gea’nın 91’e yükselmesi, Zlatan’ın tekrar 90’ı görmesi ve 87 overall değerindeki Pogba ile 85’lik Smalling bir hayli dikkat çekiyor. Geçen yılın parlayan yıldızı Rashford’un 76’da olması ve bir diğer parlayan yıldız Martial’in de 82 oluşu, Kırmızı Şeytanlar adına FIFA 17’nin çok değerli geçeceğini gösteriyor.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*