FIFA 17 Kariyer Modu

fifa17kariyermodu

FIFA serisinin en çok oynanan oyun modlarından olan kariyer modunu FIFA 17 ile beraber olarak apayrı bir boyutta görüyoruz. EA SPORTS FIFA tarafından gelen haberler doğrultusunda hem görsel olarak hem de bir çok yenilikle beraber olarak FIFA 17 Kariyer Modu apayrı bir mod olarak karşımıza çıkacak!

FIFA 17’nin kariyer modu yenilikleri Playstation 4,Xbox One ve PC platformlarına özel olarak gelicek ve oyuna en yeni eklenen lig olan J-League’de yer alacak.

fifa17kariyermodu

Genel Kulüp Yönetimi

Genel kulüp yönetimi sistemi ile beraber olarak oyuna yeni objektifler eklenecek. Böylece klüp yönetimi işlemi önceki oyunlara göre daha profesyonel ve daha detaylı olacak. Bu yeniliklerle beraber tabiki de gerçekçilik hissi de artış gösterecek. Yaptığımız hamlelerde bir sonrasını düşüneceğiz, genç yetenekler keşfedecek , kulubümüzün finansal gücünü kontrol altına alacağız.

Her takımda bulunacak olan o 5 önemli başlık şöyle:

Yurtiçi Başarı
Kıtasal Başarı
Marka Pozisyonu
Finansal Güç
Genç Yetenekler ve Gelişimleri

Ekran Resmi 2016-08-13 00.33.03

Altyapıda yer alan oyuncularınızı geliştirerek a takımınızda yer almasını sağlayacaksınız. Gençlerin gelişimine doğrudan katkı sağlamak için, takımının başına gerçekten tanıdığımız bilindik işin ustalarını getirebileceksiniz.

Ekran Resmi 2016-08-13 00.33.07

Yeni finans sistemiyle beraber olarak takımının tüm gelirlerini tek bir yerden kontrol edebileceğiz. Takımların gelirlerine maç başı gelirleri, sosyal medya ve reklamlardan gelen gelirler, sponsorluk gelirleri ve transfer gelirleri gibi bir çok etmen sebep olacak. Aynı şekilde yaptığımız harcamalarda bu çizelgede gözükecek. Her futbol kulübü için bu finans konusu çok önemli bir etmen olacak ve kariyer modumuzda sağlıklı ilerleyebilmek için finansal düzenimizi çok dikkatli kullanmamız gerekecek.

Ekran Resmi 2016-08-13 00.33.17

fifa17kariyeryeniliklerineler

Gerçek menajer deneyimini PC,PS4 ve Xbox One platformlarında yaşayabileceğiz. Oyunda yer alan gerçek menajerlerin takımlarının başında görmenin yanı sıra kendi karakterimizi oyuna FIFA 17 ile eklenen oyun motoru Frostbite ile gerçeğe en yakın şeklinde oluşturabileceğiz.

fifa17kariyer

Ayrıca oyuna yeni eklenen J-League’te kariyer modunda yer bulacak.

Ekran Resmi 2016-08-13 00.33.25

FIFA 17 NE ZAMAN ÇIKACAK?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Yani bir extrası yok arkadaş 250 liralık oyun yapıyorlar grafikleri eyvallah güzelleştiriyorlar her sene ama şu menejerlik işini biraz daha geliştirmeleri lazım daha sağlam yapmaları daha çok detay getirmeleri lazım.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*