FIFA 17 Ultimate Team modu için Twitch ve Facebook üzerinden EASPORTSFIFA tarafından yapılan canlı yayında yeni Ultimate Team modu olan FUT Champions tanıtıldı.

fifa17futchampions

FIFA 17 ile Ultimate Team’e gelecek olan yeni mod olan Champions’da birden fazla küme bulunacak. Bu kümelerde aldığınız başarılar sonucu apayrı ödüller kazanacaksınız. Mesela en fazla 4 farklı ligten ve 3 farklı ülkeden 100 takım kimyası ile oynayabildiğiniz bu turnuvada 2,500 coins , gold pack ve haftanın ligine katılma şansını yakalıyorsunuz.

fut17champions

FUT Champions lit ile beraber olarak 100,000 coins, 5 tane rare players pack ve 87’lik untraceable Reus gibi çok büyük ödüller elde edebileceksiniz. Mod hakkında tüm detaylar kısa süre içerisinde eklenecektir.

futchampions17

İşte yeni modla ilgili görseller :

fifa17

fifa17reusEkran Resmi 2016-08-16 21.05.07

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*