Transfer döneminin en son bölümünde bir çok büyük transfer gerçekleşti, bunlardan en büyüğü ise bildiğiniz üzere son 2 transfer döneminden beri adından en çok söz ettiren Fransız futbolcu Paul Pogba’nın eski klubü Manchester United’a gitmesi oldu.

Çok düşük bir bedelle ManU’dan giden Paul Pogba’nın takıma geri dönmesi, kırmızı şeytanlar adına çok ama çok pahalıya patladı. Paul Pogba’nın transferiyle Juventus’a ve Pogba’ya (hatta menajerine) bir servet veren Manchester United, aynı zamanda da bu transfer ile Real Madrid’in Gareth Bale’i transfer ederken Tottenham’a ödediği servet değerindeki bonservis ücretini geçerek, futbol tarihinin en pahalı transferine imza atmış oldu.

Yeni transferler bir fotoğrafa sığmayacak kadar fazla...

Yeni transferler bir fotoğrafa sığmayacak kadar fazla…

Paul Pogba’nın yanı sıra, transfer dönemi boyunca bir çok yıldız oyuncu başka takımlara transfer oldu. Bunlar arasında en çok dikkat çekenler ise Zlatan Ibrahimovic, Candreva, Higuain , Hummels , Andre Ayes , John Stones , Gaitan , Sane , İlkay Gündoğan , Jese Rodriguez , Ben Arfa, Vermalen , Kante ve bizim için çok ayrı bir yeri olan milli futbolcumuz Emre Mor oldu.

Transfer döneminin sohbetini bir kenara bırakıyor ve oyunumuz FIFA 16’ya dönüyoruz. EA SPORTS  çok yakın bir zamanda bir liste yayınladı ve bu listede yer alan oyuncular FIFA 16 Ultimate Team modunda yeni takımlarına gönderildi. Artık Pogbalı Manchester United kartını satın alabilirsiniz!

FIFA 16 Yeni Gelen Transferler

Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.33 Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.40 Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.44 Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.50 Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.54 Ekran Resmi 2016-08-12 00.58.58

Oyuna eklenen bütün yeni transferlere ait kartlar için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca oyunun sadece Ultimate Team moduna geldi diye üzülmenize gerek yok. Bu konu hakkında sizler için yazdığımız ”FIFA 16 Yeni Transferleri Takımına Getir!” adlı paylaşımımızı okuyarak oyunun diğer modlarında yeni transferleri test etme şansını yakalayabilirsiniz.

 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*