Destiny oyununun yapımcıları ve geliştiricileri olan Activision ile Bungle tarafından resmi sayfalarından yayınlanan birer dakikalık videolar ile Destiny The Collection duyuruldu.

destiny

Destiny The Collection versiyonunda Destiny oyunu için çıkmış bütün ücretli ve ücretsiz ek paketler yer alacak.Dark Below, House of Wolves, The Taken King ve Rise of Iron’u içerisinde bulunduracak Destiny The Collection’u satın alanlar aynı zamanda 40 Level bir Destiny karakterine sahip olacak ve ön sipariş bonusu olan black&silver Gjallarhorn roketatarını elde etme şansını yakalayacak.

Destiny The Collection Ne Zaman Gelecek?

Destiny The Collection 20 Eylül tarihinde 60 Dolar fiyatıyla beraber olarak Playstation 4 ile Xbox One platformlarına gelicek.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. bende taken king collection varsa sadece Destiny: Rise of Iron dlc alabilecek miyim

    Reply
    • Evet

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*