Adam Jensen’in o talihsiz hikayesine konuk olacağımız Deus Ex: Mankind Divided oyunu da dahil olmak üzere, her sene en çok oynanan oyunlardan biri olan Madden NFL serisinin son oyunu Madden NFL 17’yi de göreceğimiz 23 Ağustos tarihi , bir çok oyunu Playstation 4 ile Xbox One’a getirecek. Tabiki de bir çoğu PC için de çıkış yapacak.

playstation4yeniçıkacakoyunlar

Bu gün çıkışını yapacak olan oyunlar ve platformları:

Madden NFL 17
Playstation 3, Playstation 4 , Xbox 360 ve Xbox One

Madden NFL 17 her ne kadar ülkemizde çok ilgi görmese de , bu sporu yapan kişiler adına çok kaliteli bir yapım. Özellikle Amerika ve Kanada’da her daim en çok satanlar listesinde zirveye oynayan bu oyun, Türkiye’de de Amerikan futbolunu oynayan bir çok kişinin en çok oynadığı oyunlar arasında bulunuyor. MADDEN NFL 17 hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Valley
PC , Playstation 4 ve Xbox One

The King of Fighters
Sadece Playstation 4

Inside
Sadece Playstation 4

Worms W.M.D.
PC , Playstation 4 ve Xbox One

Deus Ex: Mankind Divided
PC , Playstation 4 ve Xbox One

Deus Ex: Mankind Divided oyunu tartışmasız listenin en çok dikkat çekeni ve merakla beklenilen oyunu. 2015’te E3 fuarında yayınladıkları demo videosu ile gönülleri fetheden ve bir çok kişi adına büyük heyecan uyandıran Deux Ex: Mankind Divided oyunu için daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Absolute Drift: Zen Edition
Sadece Playstation 4

Armikrog
Playstation 4 ve Wii U

Big City Stories
Sadece Playstation 4

Doodle Devil
Sadece Playstation 4

Metrico+
PC , Playstation 4 ve Xbox One

Prominence Poker
Sadece Playstation 4

Alone With You
Playstation 4 ve PS Vita


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*