Gamescom 2016’da Battlefield 1’den çok etkileyici bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videonun oynanış videosu oluşu ve içerdiği savaş sahneleri ile çok etkileyici ve heyecan verici oluşunun yanı sıra, bizi çok yakından ilgilendiren ”Türk Bayrakları” göze çarptı.

Ekran Resmi 2016-08-16 16.11.04 Ekran Resmi 2016-08-16 16.11.10

İşte yayınlanmasıyla beğeni ve paylaşım yağmuruna tutulan, gerçekten de çok başarılı bir iş çıkardıklarını ortaya koyan, Battlefield 1’in yeni oynanış içeren tanıtım videosu:

Ayrıca yayınlanan videonun güzelliğinin yanı sıra en çok dikkat çekende gene yaptıkları çok başarılı seçim oldu.Videodaki şarkıyı dinlemek isteyen olursa diye adını da şöyle ekleyelim. Johnny Cash – “God’s Gonna Cut You Down”

battlefield1ottomanempire

Battlefield 1 Açık Betası Ne Zaman?

Battlefield 1 Açık betası PS4 ve Xbox One platformu kullanıcılarına ücretsiz olarak 31 Ağustos’ta başlayacak. İlk defa bir açık betaya katılacaklara bilgi, çok fazla kişi indireceği için indirme işlemi normalden çok daha uzun sürecek ve serverlarda sorun yaşarsanız bunun beta olduğunu unutmayın, oyununun heyecanını daha iyi hissetmek için oyunu tam sürümden başlamanızı tavsiye ederiz, gene de heyecandan duramıyor ve bir an önce oynamak istiyorsanız 31 Ağustos tarihinde Playstation 4’nüze veya Xbox One platformunuza açık betayı herhangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

BATTLEFIELD 1 NE ZAMAN ÇIKACAK?


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*