Xbox One Yaz Güncellemesi Yayınlandı!

Xbox One güncellemeleri bilindiği üzere Sony tarafından geliştirilen Playstation 4’ün aksine büyük aralıklarla geliyor ve çok kapsamlı oluyor. Özellikle mevsimlere dağılan bu güncellemelerin yaz ayağı bu gün itibariyle yayınlandı. Yayınlanan güncellemede 60 FPS video kaydı gibi yayıncıları mutlu edecek cinsten bir çok yenilik bulunuyor.

xboxoneyazgüncellemesi

Bu gün itibariyle Türkiye’de de yayınlanan Xbox One Yaz Güncellemesi, daha önceden Amerika Birleşik Devletleri’ne gelmişti. Test süresince olumlu yanıt alan yenilikler, ABD’li XB1 kullanıcıları tarafından da bir hayli beğeni aldı.

Xbox One Yaz Güncellemesi ile gelen Yeniliklerden Bazıları:

Cortana geliştirildi, sayısız yeni özellik eklendi.

Artık arka planda müzik dinleyebileceksiniz.

60 FPS video kaydı yapılabilecek.

Facebook’ta Xbox One kullanan arkadaşlarınızı bulabileceksiniz.

Bu güncelleme ile beraber olarak, PC ile etkileşim daha da arttı, Game Hub’da en çok oynanma sayısına ulaşan PC oyunlarını görebiliyoruz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Xbox One yaz güncellemesi gerçektende çok işlevli

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*