Sony’den Ustream’e Net Bir Rest Daha Sony Fişi Çekiyor!,

ps4-ustream

Yaklaşık bir yıl önce PS4’e gelen Ustream ile canlı yayın yapma özelliği Temmuz aynın sonunda PS4’ten kaldırılıyor. Daha öncede serverler yeterli değil uyarısını yapmış ve hızlı bir yanıt beklerken server güncellemelerini 2 ay gecikmeli olarak yayımlamıştı. Ustream ile yapılan yayınların sayısı aslında hiç de az değil bir çok Ustream kullanıcısı Sony tepki göstermesi bekleniyor. Bu haberden sonra Ustream‘ın piyasa değerinde de azımsanmayacak bir düşüş gerçekleştiği belirtiliyor. 

Sony‘nin yaptığı diğer açıklama ise YouTube ve Twitch uygulamalarında her hangi bir değişiklik olmayacak direkt yayınlar devam edecek yönünde. 

Ustream Nedir? 

Ustream

Sadece PlayStation oyunlarını takip etmek için değil genel olarak bir anınızı canlı olarak her hangi bir veya belli bir kitleye video ile ulaşmak için yaygın olarak kullanılan bir platform.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

6 Comments

 1. Rahmetlik güzel uygulamaydı

  Reply
 2. Kötü olmuş bu

  Reply
 3. keşke kapanmasaymış sony ayıp etmiş kullanırlığı vardı

  Reply
 4. Hiçbir faydası yoktu iyi olmuś

  Reply
 5. Twitch bize yeter.

  Reply
 6. Geri gelicegini dusunuyorum sirket deger kaybedecek ve yeniden bir anlasma yapicaklar

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*