Playstation Store’da Dev Oyuna Büyük İndirim!

wallhaven-372907

Sony, Bayram sonrası hafta sonu indirimi adı altında PS4’e exclusive olarak piyasaya sürülen Naughty Dog’un baş yapıtı ve her konsol sahibinin mutlaka oynaması gereken Uncharted 4: A Thief’s End’i indirimli olarak Playstation Store’da!

enucuzuncharted4

Uncharted 4: A Thief’s End tam olarak %37 oranında bir indirim 08/07/2016 tarihinden 12/07/2016 tarihine kadar sürecek oyun 189,00 TL den 119,00 TL’ye düşmüş durumda.

uncharted4puanları

Nathan Drake kahramanlığında ki son oyun olacak Uncharted 4: A Thief’s End her oyuncunun oynaması gerektiği aşikar. Oyun otoritelerinin bir çoğundan tarihin en iyi aksiyon ve macera oyunun olarak gösterilen Uncharted 4: A Thief’s End şuan da dünya genelinde ki Playstation Store’lar da en ucuz fiyat Türkiye Playtation Store’da olduğunu hatırlatalım.

Oyunun Hikayesi;

uncharted-4-badge-01-ps4-tr-tr-24nov15

Tehlikedeki kardeşler
Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

24936553730_f4a9b8011d_o

Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyulur. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuların Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

8 Comments

 1. Gönül almaya çalışıyorlar

  Reply
 2. Oyunu kutulu olarak alıp kazık yediğim doğrudur
  Xd

  Reply
 3. İllaha satın aldırtıcaksınız adamam 😀

  Reply
 4. Oyun süper fiyat düşüşü mühteşem kaçırmayın. Ben uygun fiyata cihaz almadıgımdan gecen ay 2k basketbol ve bunu kacırıyorum. Allahtan konsolum varda cihaz alınca oyunları oradan telafi ederiz 😜

  Reply
 5. Arkadaş bitirince vericek bana yoksa bu indirmden faydalanıp alırdım. Alınır bence düşünmeyin

  Reply
 6. bir öğrenciye göre hala pahalı 🙁

  Reply
 7. Güzel indirimlermiş.

  Reply
 8. Oyun bu zamana kadar gördügüm en iyi senaryo ya sahip ayni zaman da grafikleri harika bence oyun bu fiyatı haketiyor. Oyunu alan kesinlikle pişman olmaz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*