CD Projekt sonunda The Witcher 3: Wild Hunt oyununun Game of The Year Edition sürümünü duyurdu. Çıkışından bu yana 16 adet ücretsiz ek paketin yanı sıra 2 tane gerçekten yeni oyun tadı verebilecek türden ücretli genişleme paketi getiren yapımcılar en sonunda yılın oyunu sürümünü getirerek, The Witcher 3 : Wild Hunt oyununu klasikler arasına yerleştirmek istiyor.

The Witcher 3 : Wild Hunt Game of the Year Edition sürümünün detayları açıklanmamakla beraber, benzer GOTY oyunlarından alışıldığı üzere oyunun bütün dlclerinin bu sürümünde yer alması, bu sürümü satın alanlara özel hediyeler ve tabiki de koleksiyonculara özel bir çok gereçte görebileceğimiz şeyler arasında.

The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_ready_to_deliver_the_final_blow

Belki de biz Witcher 3 : Wild Hunt oyuncularını en yakından ilgilendiren olay ise, GOTY sürümü ile oyunun Türkçe olarak gelme şansının bulunması. Bakalım CD Projekt azımsanmayacak derecede sahip olduğu Türk oyuncu kitlesine bu ikramı bu seferlik verir mi? Umarız Witcher 3 : Wild Hunt Türkçe dil desteğiyle gelir ve bu oyunu oynamayan bir çok oyuncu kazanır. Umarız RPG oyunları adına konsollara Bloodborne’un ardından bir kere daha Türkçe oyun görme şansı tanınır.

Detayları en yakın zamanda Konsolum’da görebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Parasına değecek gibi

  Reply
 2. Cok iyi olmuş

  Reply
 3. Aslında turk oyun severlere imkan tanisalar dublaji bile yapariz

  Reply
 4. Oyunu oynamadım ama iyikide oynamamışım artık game of the year edition oynarım.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*