EA’nın geçtiğimiz senenin FPS türünde Battlefield serisini devam ettirmek yerine yeni nesilde bir başlangıç olarak karşımıza sunduğu Star Wars : Battlefront oyununa çok önemli bir yenilik gelmeye hazırlanıyor!

Star Wars : Battlefront oyununda bildiğiniz üzere hikaye modu yer almamaktaydı. En azından offline şekilde oynanılabilir bir hikaye içeriği bulunmamaktaydı. Her ne kadar tek rakibi diyebileceğimiz Call of Duty Black Ops 3’ün hikaye modunun yetersiz olması ve eski nesilde oynanılmayışı Star Wars : Battlefront oyunu adına çok olumsuz bir durum ortaya koymasa da , hikaye modunun eksikliği oldukça göze batıyordu. Çıkan söylentilere göre, oyun yapımcıları ilk çıkışındaki satış rakamları başarılarını tekrar yakalamak adına (ki bunda filmi ile yakın zamanda çıkmasının faydası oldukça fazla) oyuna hikaye modunu eklemeyi planlıyor.

starwars

Star Wars Battlefront’un gizlenen dosyaları kurcalandığında , Instant Action adında oldukça dikkat çeken bir çevrımdışı , tek kişi destekleyen bir oyun modu yer almaktaymış. Ayrıca bu tek kişilik çevrımdışı oyun modunda iki tane seçilebilir oyun modu bulunacak. Bu modların isimleri Walker Assault ile Fighter Squadron. Ayrıca bu modların yanı sıra , gizlenen bilgilerde ilerleyen zamanlarda oyunun içeriğinin bir hayli değişebilmesi de söz konusu.

Oyunun yapımcıları EA ile DICE yöneticilerinden gelen yanıtlar da göz önüne alınırsa, Star Wars : Battlefront oyununu hala canlı tutmak adına online modundan çok , oyunda yer almayan offline modunu katarak , hikayenin derinliğiyle yeni bir oyunmuşcasına insanları bağlamayı planladıklarını anlayabiliyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Güzel bir ekleme olur

  Reply
 2. Gelirse cok süper olur birde 2 kisilik yaparlarsa tadindan yenmez

  Reply
 3. Bu oyunu hiç sevmedim zaten filminide izelememiştim

  Reply
 4. Coop da olursa üff dehşet

  Reply
 5. Hikaye modu gelirse hemen alırım bu oyunu.

  Reply
 6. Her seyden önce sunu belirtmeliyim ki, Battlefront bir Battlefield oyunu degil. Ya da en azindan bir Battlefield oyunu ile ayni kefede degerlendirilmemesi gerek.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*