Cuma gününde Red Dead Redemption oyununun geriye uyumluluk ile yeni nesilde eski oyunların açılacağının duyurulmasının ardından, oyunun Amazon’daki satış rakamlarında rekor satışa ulaşıldı.

Red Dead Redemption’ın geriye uyumluluğunun açıklanmasının ardından satışları %6000 oranında yükselişe geçti. Satış rakamlarında 1093.sırada olan Red Dead Redemption, bu açıklamanın ardından 17.sıraya yükseldi.

İşte yayınlanan satış rakamları:

 redde

8 Temmuz 2016 yani yarından itibaren Xbox One sahipleri satın aldıkları Red Dead Redemption oyunlarını geriye uyumluluk özelliği sayesinde sorunsuz ve herhangi bir ücret ödemeden oynayabilecek.

Bu satış rakamlarından sonra Rockstar Games’i düşününce aklımıza bu sahne geliyor:)

reddead

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

7 Comments

 1. Biz de mi alsak 1 tane acaba.

  Reply
 2. şu oyun neden rockstar tarafından bir seri haline gelmedi merak konusu açıkcası

  Reply
 3. Keşke 2 si çıksa

  Reply
 4. Seri haline gelebilirdi
  Edit : caps cok iyi olmus

  Reply
 5. PS4’e de getirseler ya şu güzelim oyunu

  Reply
 6. Grafikler aynı ise almaya gerek yok.

  Reply
 7. Oyunun pc versiyonunu çıkartıp bazı yenilikler uygulasalar daha fazla kăr yapacaklarını ve oyuncuları mutlu edeceklerini düşünüyorum. Yeni dlc paketleride eklenerek oyuna ilgi hăla arttırılabilir.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*