Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz!

2015 yılının 1 Aralık tarihinde ilk olarak oyuncularla buluşan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu, kısa bir süre içerisinde özgün FPS temasıyla Ubisoft’un en beğenilen oyunları arasına girmişti. Oyun içi satış rakamları ile Ubisoft’un en çok gelir elde ettiği oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege oyununu hala oynamadıysanız , sizleri sevindirecek bir haberimiz var.

Ubisoft tarafından bildiğiniz üzere her sene belli başlı dönemlerde oyuncuları mutlu edecek bu tarz fırsatlar sunuluyor, Temmuz ayının fırsatı da bu gün başlayacak. Bu gün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i ücretsiz indirme fırsatı PC kullanıcıları için 1 Ağustos günü 20:00’da sona erecek. Xbox One platformuna sahip kişiler için de bu şans 1 Ağustos günü saat 10:00’da sona erecek.

Oyunu bu gün indirmeniz halinde, salı gününe kadar ücretsiz oynayabileceksiniz! Bu fırsatı kaçırmamak için bu gün saat 20:00’dan sonra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i indirebilirsiniz.

image

Fırsattan Nasıl Yararlanırım?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i ücretsiz edinmek için Uplay uygulamasını bilgisayarınıza indiriniz. Ardından reklamların arasında bulunan ‘Free Weekend’ adlı bağlantıya tıklayınız.

Xbox One için ise Xbox One Store’dan Rainbow Six Siege’i bulmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Ubisoft’un Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yaptığı bu fırsat süresince, oyunun Gold Edition ve Standart Edition sürümlerini %50 indirimle satın alabileceksiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Kotam müsait değil 🙁

    Reply
  2. PS4 neden yok ki?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*