NBA 2K17 oyununun çıkmasına az bir süre kala, resmi Twitter hesaplarından oyunun yapımcıları ve 2K’nın resmi hesabından olmak üzere bir çok yeniliğe dair tweet atıldı. Bunlardan en dikkat çekenleri NBA 2K17’de oyuna eklenecek 3 yeni takım oldu.

Milli takımın oyuna ekleneceği bu fotoğraf ile Twitter üzerinden duyuruldu. ABD'nin koçu da oyunda yer alacak.

Milli takımın oyuna ekleneceği bu fotoğraf ile Twitter üzerinden duyuruldu. ABD’nin koçu da oyunda yer alacak.

NBA 2K17 ile beraber olarak oyuna Amerika Birleşik Devletleri’nin Olimpiyat basketbol kadrosu eklenecek. Ayrıca oyuna eklenecek tek milli takım ABD’nin olimpiyat kadrosu olmayacak, Amerika Birleşik Devletleri’nin yıldızlarla dolu kadrosuna Avustralya milli takımı da eklenerek eşlik edecek.

nbak2k17millitakım

Amerika Birleşik Devletleri kadrosunda Carmelo Anthony, Kevin Durant , Kyrie Irving , DeMarcus Cousins , Klay Thompson , Paul George gibi bir çok yıldız bulunur iken Avustralya’da ise NBA’den tanıdığımız Aaaron Baynes , Andrew Bogut ve Matthew Dellavedova gibi isimler yer alacak.

nbak217dreamteam

Ayrıca 1992 yılının Amerika Birleşik Devletleri kadrosu ‘Dream Team’ adı altında oyuna eklendi. Kadroda bir çok NBA efsanesi yer almakta. 2016’nın ABD Olimpiyat kadrosu ile Dream Team’i kapıştırmak, çok ayrı bir tad verecek. Dream Team’de larry Bird , Michael Jordan , Karl Malone gibi bir çok NBA efsanesi yer alıyor.

Oyuna gelecek olan 3 milli takımın yanı sıra İspanya, Fransa ve hatta Türkiye’nin de oyuna eklenmesi konuşulanlar arasında. Daha önce NBA Live’da gördüğümüz milli takımların, NBA 2K’da apayrı bir boyuta ulaşacağını düşünüyoruz. 


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*