Oyun dünyasının en büyük merakla beklenilen oyunlarından Mafia serisinin son oyunu Mafia 3’ün yeni trailerı izleyen herkes tarafından beğeniyle karşılandı. Mafia 3 boyunca bize başrol olarak eşlik edecek olan kahramanımız Lincoln Clay’ın yaşadığı travmayı anlatan bu oyun trailerında, gerçek oyuncular kullanılmış. Ayrıca Mafia 3’ün oyun içinden de bazı görüntüler mevcut. Gerçekten etkileyici bir trailer sunan Mafia 3 yapımcıları, oyunun çıkmasına çok kısa bir süre kala biz oyuncuları bir hayli heyecanlandırıyor.

New Bordeaux’ta İtalyan Mafyasına ve ırkçılığa karşı mücadele verecek olan Lincoln Clay’ın mücadelesini konu alacağı Mafia 3’e ait son trailera aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mafia 3 oyununa dair daha fazla bilgi edinmek için ve tüm haberleri, trailerları yakından takip etmek adına buraya tıklayabilir, en detaylı bilgilere Konsolum aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

5 Comments

 1. Ah vito nerdesin vito 😀 Trailer güzel olmuş.

  Reply
 2. Gerçek oyuncularla çekilmesi falan çok iyi olmuş trailer.

  Reply
 3. OHA ÇOK GÜZEL

  Reply
 4. Sırf vito için oynamak istiyorum şu oyunu.

  Reply
 5. Cok iyi mafia damga vurucak oyun dunyasina

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*