En çok beklenen oyunlar arasında yer alan, Mafia serisinin 3. oyunu olacak Mafia 3’ün ana karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Lincoln Clay, MAFIA 3’ün resmi Youtube kanalı üzerinden gelen ‘Lincoln Clay – The Soldier‘ videosu ile oyunculara tanıtıldı.

Vietnam’da savaşmış olan Lincoln Clay,  bir savaş gazisi olmakla beraber ırkçılıktan da nasibini almış Afrika kökenli Ameralı. Lincoln Clay’ın yer aldığı bölgenin ismi New Bordeaux. İsminin böyle olduğuna bakmayın, gerçekteki New Orleans şehrinin o yıllardaki hali baz alınarak kurgulanmış bir şehir. Lincoln Clay sadece bu şehrin suç dünyasında başrol oynayan Mafyalara karşı mücadele etmeyecek, o yıllarda çok büyük bir sorun haline gelmiş olmuş olan ırkçılığa karşı da göğüs germeye çalışacak.

Peki ya, Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Çok iyi bir fragman.

  Reply
 2. En çok beklediğim 3 oyundan biri.BF1, Fifa 17 ve Mafia 3.Çıksalar da oynasak.

  Reply
 3. Ps de nasip olmaz ama pc de kesin oynayacağım

  Reply
 4. Mafia serisi bir ara durdu desekde çok güzel bir senaryo ile geri dönüyor adamımızı ben biraz puniser’deki karaktere benzetiyorum hızlı ve gözü kara umarım oyun’da fazlaca görev vardır.

  Reply
 5. Mafia 2 nin sonun bilen bilir. Oyunun devamı gelmiyor sanırsam. VİTO NERDEE?? KARDAŞI NERDE ??? Ben mafia oyunundan devam oyunu bekliyordum. Umarım fragmanlarda göstmerdikleri vitoyu vs hikayenin ilerisinde görebilirz.

  Reply
 6. Fragman harika

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*