Özgün konusuyla oynayanlara oyunu tamamladıkları andan itibaren çok güzel bir tad bırakan Dontnod Entertainment’in geliştirdiği Life is Strange’in ilk bölümü yarın itibariyle bütün PSNlerde ücretsiz olacak.

Oyunun demo sürümü olarak yayınlanacak ve tamamen ilk bölümünü bulunduracak sürümüne yarın Playstation Store , Demolar kısmından ulaşabilirsiniz. Life is Strange’in ilk bölümünü beğenmeniz halinde tüm bölümlerini satın alıp o ilk bölümü tekrar indirmeden diğer bölümlerini indirme şansınız bulunuyor.Ayrıca Life is Strange’nin ilk bölümünü oynayarak Trophy elde edebilirsiniz.

Hikaye dalında BAFTA ödülü olan Life is Strange , bütün platformlarda yer alıp oynayanlar tarafından en çok beğeniye sahip olan oyunlar arasında yer alıyor. Daha önce oynama fırsatınız olmadıysa mutlaka yarın ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Life is Strange’in Trailerını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Bilgi için teşekkürler hatırlatmaya kaydettim yarın bi yükleyip deniyelim bakalım nasıl bir oyun

  Reply
 2. Teşekkürler.

  Reply
 3. Oo buny öğrendiğim çok iyi oldu 🙂

  Reply
 4. Belli bir süresi var mı yoksa tek günlük bir şey mi acaba

  Reply
 5. 1 yıl önce 3 tl ye falan aldığım oyundur. Nalet olsun daha oynamamıştım bile !! 😀

  Reply
 6. Güzel

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*