4c98fd3c-05c1-4d46-841a-00da0dcf6ffb

FIFA 16 turnuvamızın şampiyonunu çok güzel bir ödül bekliyor. Şampiyon olan isme Playstation 4‘ün en güzel oyunlarından biri olan Metro Redux Last Light hediye edeceğiz!

Turnuvaya katılım tamamen ücretsiz olmakla beraber bir takım formatı ve kuralları tabikide var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Platform : PLAYSTATION 4

FORMAT :

Turnuvada 32 tane takım yer alacak. Bundan dolayı 32 tane kişi ve 4 tane yedek oyuncu alacağız. Turnuvanın başlangıcı sırasında mazereti dolayısıyla ayrılması gereken kişilerin yerine bu 4 kişiden biri sırayla alınacak. Takımlar kura ile verilecektir.

Turnuvamızda aşağıda bulunan takımlar ve gruplar geçerli olacak.

Takım Sahipleri

ufuk – brezilya, ahmet – slovenya, yağız – uruguay, arda – paraguay, kemal – polonya,

nevzat – arjantin, kubilay – belçika, berk – kolombiya, tunahan – danimarka, murat – rusya,

egemenaydın – türkiye, ayhan yağız – avusturya, atacan – ispanya, emirhan – meksika, yıldırım – abd, kağan – fildişi, emreçandır – çek c., tevfik – italya, yavuz- ekvador,

eren – fransa, erkan – ingiltere, burakmert – isveç, berkay – portekiz, cememre – holland

kaan – galler, tibet – norveç, berkeakın – şili, mehmetcanyavuz – irlanda,

umutberkcan – almanya, batuhan – isviçre, furkan – yunanistan, onur – iskoçya

dunya kupası grup

Takımlar kayıt sonrası kura ile verilecek, Konsolum.com ve Facebook Konsolum sayfalarından duyurulacaktır.

Grup maçları tek maç olacaktır, üst tura 1. ve 2. çıkacaktır. Puan eşitliği durumunda önce averaj sonra atılan gole bakılır.

KURALLAR :

Grup maçları ve üst turlar tek maç üzerinden olacaktır. Gruptaki herkes birbiriyle sadece 1 maç yapacaktır.

Maç Süresi : 6 dakika

Kontrol Ayarları : ANY

Oyun Hızı : Normal

Kadro Tipi : Online

olarak seçilecektir.

Tactical Defending – Taktikel Defans zorunludur.

Maç sonuçları yayınlanacak yazımızın altına girilecektir, detaylar sonraki yayınlanacak yazımızda bulunacaktır.

Turnuvada hile peşinde olan ve turnuvaya zarar vermeye yönelik hareketlerde bulunan rakibine hakaret vb. tarzı davranışlarda buluna kişiler bir sonraki hiç bir Konsolum organizasyonuna kabul edilmeyecektir. 

Fifa_16_logo

TURNUVA SÜRESİ :

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ : 21 Temmuz

Her takımın grubundakilerle oynayacağı 3 maç var, bu 3 maç fikstür şeklinde verilecek. Her maç için 1 gün süre tanınacak.

Grup Aşamaları, 24 Temmuz günü sona erecek.

Son 16 turunda ise maçlar için 1 gün süre tanınacak.

SON 16 Turu, 25 Temmuz günü sona erecek.

Çeyrek final maçları için 1 gün süre tanınacak.

Çeyrek Finaller 26 Temmuz günü sona erecek.

Yarı final için 1 gün süre tanınacak.

Yarı Finaller, 27 Temmuz Günü sona erecek.

Final için 1 gün süre tanınacak.

TURNUVA SONA ERİŞ TARİHİ : 28 Temmuz

Kayıt Olmak İçin:

Öncelike buraya tıklayarak, Groupme üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Turnuva içi iletişim mobil ve web üzerinden sohbet edilebilmesi adına bu uygulama ile yapılacak. 

Üyeliği oluşturmanızın ardından buraya‘yi tıklayarak, turnuva grubuna dahil olmanız gerekiyor.

Üyeliği oluşturduktan ve gruba dahil olduktan sonra bu yazımızda en aşağıya inerek yorum atma kısmına FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

şeklinde yorum atmanız gerekmektedir. (GROUPME’YE DEĞİL, YORUM OLARAK AŞAĞIDAN)

Ayrıca FIFA 17 çıktığında da turnuvalar Konsolum.com’da devam edecektir.

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

97 Comments

 1. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 2. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 3. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 4. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 5. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 6. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 7. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 8. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
  • FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

   Reply
 9. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 10. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 11. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 12. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamıyacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 13. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 14. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 15. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 16. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 17. katılmak istiyorum

  Reply
  • FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

   Reply
 18. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 19. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 20. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 21. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 22. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 23. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 24. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 25. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum…

  Reply
 26. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum..

  Reply
 27. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 28. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum..

  Reply
 29. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 30. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 31. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 32. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 33. Fifa 16 turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuvaboyunca yeterli vaktim oldugunu , turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiçbir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 34. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 35. PSN:EgemenPKN

  Reply
 36. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 37. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 38. Fifa 16 turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuvaboyunca yeterli vaktim oldugunu , turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiçbir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 39. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 40. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 41. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 42. Fifa 16 turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuvaboyunca yeterli vaktim oldugunu , turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiçbir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 43. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 44. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 45. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 46. B grubu
  İrlanda 3-2 Rusya

  Reply
 47. Almanya:0 Sili:8

  Reply
 48. Türkiye:2 Galler:3

  Reply
 49. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 50. G grubu : paraguay 5 – 4 belçika

  Reply
 51. H GRUBU NORVEÇ 2-1 İTALYA

  Reply
 52. B GRUBU ARJANTİN 4-0 RUSYA

  Reply
 53. B GRUBU ARJANTİN 3 – 2 İRLANDA

  Reply
 54. Cek Cumhuriyeti:1 Sili:7

  Reply
 55. A Grubu: Arjantin 4-0 Fildişi Sahili

  Reply
  • Uruguay olacak

   Reply
 56. A grubu :Uruguay 4-0 fildişi sahili

  Reply
 57. Italya 1 abd 1

  Reply
 58. D grubu Yunanistan 2 – Hollanda 0

  Reply
 59. Hollanda 0-2 Yunanistan D Grubu

  Reply
 60. A grubu: Uruguay 2-1 Brezilya

  Reply
 61. D grubu Yunanistan 3 – Denimarka 1

  Reply
 62. F Grubu Almanya 3 – Kolombiya 1

  Reply
 63. Cek cumhuriyeti 6 – 2 kolombiya

  Reply
 64. H grubu Meksika 0 – 2 Norveç

  Reply
 65. Cek cumhuriyeti 3-0 Almanya

  Reply
 66. Almanya:2 Sili:2

  Reply
 67. İspanya 4-4- Galler

  Reply
 68. A grubu: slovenya 1-0 fildişi sahili

  Reply
 69. A grubu:Uruguay3-0Slovenya

  Reply
 70. Brasil 7 2 fildisi

  Reply
 71. Kolombiya:2 Sili:2 Yukarda yanlis yazmisim kolombiya yerine almanya yazmisim. Ozur dilerim

  Reply
 72. A grubu: brezilya0-3 slovenya

  Reply
 73. E-Grubu Galler:3 Avusturya :1

  Reply
  • G rubu fransa 2-0Polonya

   Reply
 74. D GRUBU | Danimarka 3 – 0 İngiltere

  Reply
 75. İskoçya 2 – 1 isveç

  Reply
 76. H grubu Norveç 1 – 0 ABD

  Reply
 77. G grubu fransa 3-2 belçika

  Reply
 78. D grubu Danimarka 1-1 Hollanda

  Reply
 79. G grubu : paraguay 2 – 0 polonya

  Reply
 80. D grubu Yunanistan 1 – İngiltere 0

  Reply
 81. H Grubu Meksika 3-0 ABD

  Reply
 82. C GRUBU İSVİÇRE 2-1 İSVEÇ

  Reply
 83. H italya 2 meksika 0

  Reply
 84. İspanya 4-0 Avusturya

  Reply
 85. G Grubu : Belçika:1 Polonya:0

  Reply
 86. Portekiz 2 – 2 Iskocya

  Reply
 87. Portekiz 3 – 0 Isvec

  Reply
 88. Portekiz 2 – 0 Isvicre

  Reply
 89. Ekvador 7 3 Arjantin
  Ekvador 3 2 Irlanda

  Reply
 90. Galler:3 – Portekiz:0

  Reply
  • son 16

   Reply
 91. Son 16 fransa 5-0ispanya

  Reply
 92. Son 16 Uruguay 2-1 Çek cumhuriyeti

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*