FUTTIES Turnuvasının ödülleri göz kamaştırıyor!

Katılım sınırı olmayan Online turnuva modunda, ilk kazanma da Futtie Konoplyanka, ikinci kazanım da Futtie Aubameyang üçüncü kazanım da Futtie Marco Reus kartı bizlere markette satılamaz yani untradeable olarak veriliyor. Offline turnuva da ise Gold Premium Player paketini ödül olarak bizlere veriyor. Ancak bu gold premium paketi 10 defa kazanabiliyorsunuz, onu unutmayın.

13895425_1651012378560037_7361172750422999769_n

FUTTIE Nedir?

İçinde 11 ayrı kategorinin bulunduğu Futtie etkinliğinde, 11 ayrı kategoride aday olan futbolculara oy atıyorsunuz, ardından bu 44 oyuncudan sadece kendi dalında en çok oyları toplayan futbolcular FIFA 16 Ultimate Team’e özel olarak Futtie kartları ile karşımıza çıkıyor. Yani oylamada yer alan 44 oyuncudan sadece 11 tanesini görebileceğiz.

Futtie kartlarının oylaması 27 Temmuz tarihinde sona erecek, kazananlar ise 29 Temmuz tarihinde açıklanacak. Kartlarda 29 Temmuz tarihinde oyuna eklenecek ve sadece 1 hafta boyunca FUT 16 modunda paketlerden çıkar halde olacak. Futtie oylamasında yer alan tek milli takım oyuncumuz olan Hakan Çalhanoğlu’na destek olmayı unutmayın, ayrıca bir diğer Türk oyuncu Mesut Özil’e de destek olabilirsiniz.

FIFA 16 Ultimate Team FUTTIE Oylaması hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*