FIFA 16 Ultimate Team moduna özel Futtie kartlarının oylaması açıldı.

Oylamada bir çok yıldız oyuncunun yanı sıra, ülkemizin milli takımında forma giyen Bayer Leverkusen’in önemli oyuncusu Hakan Çalhanoğlu’da yer alıyor. Ayrıca Hakan’ın yanı sıra oylamada en iyi maestroların arasında Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil’de bulunmakta. Hakan Çalhanoğlu hatırladığınız üzere oyunun en iyi frikikçisiydi, bakalım bizimde desteğimizle oyunun çok önemli bir dalında 11 oyuncunun arasına girebilecek mi? Hakan Çalhanoğlu’nun zirvede olduğu FIFA 16 En İyi Frikikçiler’e göz atabilirsiniz.

fifa16hakan

FUTTIE Nedir?

İçinde 11 ayrı kategorinin bulunduğu Futtie etkinliğinde, 11 ayrı kategoride aday olan futbolculara oy atıyorsunuz, ardından bu 44 oyuncudan sadece kendi dalında en çok oyları toplayan futbolcular FIFA 16 Ultimate Team’e özel olarak Futtie kartları ile karşımıza çıkıyor. Yani oylamada yer alan 44 oyuncudan sadece 11 tanesini görebileceğiz.

Futtie kartlarının oylaması 27 Temmuz tarihinde sona erecek, kazananlar ise 29 Temmuz tarihinde açıklanacak. Kartlarda 29 Temmuz tarihinde oyuna eklenecek ve sadece 1 hafta boyunca FUT 16 modunda paketlerden çıkar halde olacak. Futtie oylamasında yer alan tek milli takım oyuncumuz olan Hakan Çalhanoğlu’na destek olmayı unutmayın, ayrıca bir diğer Türk oyuncu Mesut Özil’e de destek olabilirsiniz.

FIFA 16 Futtie Adayları ve Kategorileri

Duvar Gibi Kaleci

LENO
HANDANOVIC
LLORIS
TER STEGEN

Nefes Aldırmayan

KHEDIRA
CATTERMOLE
DE JONG
LUIZ GUSTAVO

Çalım Konusunda En Yetenekli

BOLASIE
MCGEADY
NANI
MAXIM

En İyi Füzeci

HERNANES
SIGURDSON
ÇALHANOĞLU
QUAGLIARELLA

Maestro

SILVA
ÖZİL
PJANIC
BRUYNE

Listede bulunan diğer kategoriler ve isimlere aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

Cn-_8hRWgAAFHf7

Oy kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Hakan reisin frikiklerini milli takımda nadiren görüyoruz. Birazda milli takımda atsın bea.

    Reply
  2. Bizden tam destek <3

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*