FIFA 17’nin çıkmasına yakın bir zaman kaldı. FIFA 17 oyunu ile EA SPORTS her zamankinden daha iddialı ve her zamankinden daha çok şey oyunculara sunuyor.

Playstation, Xbox ve PC platformlarına özel yeni ve eski nesile gelecek olan oyunda, Frostbite motoru ile bir çok oyun içi grafik yükselişine geçilmesinin yanı sıra, oyun içi bir çok yenilikte bizlerle buluşacak. Günümüz futbolunun hücum ve defans taktikleri ve bir çok günümüz futbolunun taktikleri oyuna yansıtılacak. Yeni yayınlanan FIFA 17 Oynanış Özellikleri Aktif İstihbarat Sistemi videosunu Borussia Dortmund’un Alman yıldızı Marco Reus önderliğinde izliyoruz. Ayrıca videoda oyun dışı görüntülerin yanı sıra bir çok oyun içi görüntüde yer almakta. Yeni stadlar ve çimler bakalım hoşunuza gidecek mi?

Ayrıca bu videodan önce yayınlanan James Rodriguez ile Değişen Duran Toplar videosunu izlemediyseniz aşağıdan göz atabilirsiniz.

Anthony Martial ile beraber FIFA’nın Yeni Gelişmiş Ataklarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Geriye kaldı tek bir isim, o da Eden Hazard. Bakalım Hazard ile beraber olarak bizlere neyi tanıtacak EA Sports.

Bu arada ekleyelim, videoların sonunda bahsedilen EA ACCES, Xbox’a özel olan bir şey. EA ACCES üyeleri ücretsiz EA oyunlarının bazılarından yararlanmanın yanı sıra, FIFA ,NBA gibi bir çok oyuna çıkmasından haftalar önce deneme şansına sahip oluyor ve 24 saat boyunca oyun süresine sahip oluyor. Dilerse 1 günde tamamını bitiriyor, dilerse 1 haftada. Bu özelliğe sahip olmak için Xbox One’a sahip olmanız ve EA ACCES aboneliği satın almanız gerekiyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Xbox one yok.

    Reply
  2. Maalesef ps4 kullanıyoruz

    Reply
  3. Martial koymaları lazım bence kapağa

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*