Daha Önce EA Sports FIFA 17’nin Çıkış Tarihini 29 Eylül Olarak Açıklanmıştı Ama EA İlginç Bir Kararla Oyunun Çıkış Tarihini Erkene Aldı!  

FIFA_17_Press_Release_Header2

Önce Demo Tarihinin değiştiği açıklandı daha sonra da oyunun çıkış tarihi değişti FIFA 17 Demo 13 Eylül‘de FIFA 17 ise 19 Eylül‘de Piyasada olacak.

Şimdiye kadar FIFA 17’nin Frostbite oyun motoruyla yapılacağının açıklanmasının yanı sıra, bir çok yeniliğinde beraberinde geleceği açıklandı. İlk olarak oyundaki grafiklerde düzenlemesi yapılacak ve bununla da kalmayıp bir çok yıldızın oyuncu yüzleri gerçeğe daha uygun hale getirilecek. Ayrıca önceki FIFA serilerinde çok aşina olmadığımız futbolcu dövmeleri, FIFA 17 ile artık tam olarak gözle görülür hale gelecek. Bu gibi bir çok gelişmeyi okumak için FIFA 17 Yenilikler adlı yazımızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu yazımızı okuduktan sonra resmiyete kavuşan yenilikleri içeren bu yazımızı okuyabilirsiniz. FIFA 2017’nin diğer seri oyunlarından çok ama çok farklı geleceği de EA yetkilileri tarafından açıklanmıştı, bakalım bizi nasıl bir oyun bekliyor.

13533236_1022398084522263_6511102921377525707_n

Tekrar hatırlatalım oyun 27 Eylül değil 19 Eylül’de piyasada olacak.

Haberde geçerli olan tarih, EA Spors tarafından yalanlanmıştır, resmi çıkış tarihi için daha sonradan yayınladığımız ancak gözünüzden kaçma ihtimalini düşünerek, FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak? adlı yazımızı takip edebilirsiniz.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

7 Comments

 1. Bu güzel haber işte

  Reply
 2. Fifa 17 Frostbite ile futbol oyunlarında yeni bir devir açacak ve gerçeği aratmayan efsane bir oyun olacak

  Reply
 3. Yeni tarzi kendisini dahada fazla sevdirebilir zira pes bence türkiyede biraz daha one cikiyor gibi

  Reply
 4. Efso olacak

  Reply
 5. Gerçekten efsane olucak

  Reply
 6. Neyse yine fazla bir zaman değil.

  Reply
 7. Sallamayın kardeşim..

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*