FIFA 17 Betasına Nasıl Girilir?

FIFA 17 Beta Davetiyesi Nasıl Alınır?

FIFA 17’nin demosu 13 Eylül 2016 tarihinde gelecek iken tam sürümü ise 19 Eylül 2016 tarihinde gelecek. Bu süreci beklemekte sabırsızlananlardansanız ve oyunu herkesten önce , ilk deneyen çok az kişiden biri olmak istiyorsanız, bazı şartları yerine getirmeli ve oldukça şanslı birisi olmanız gerekiyor.

Öncelikle FIFA 17 betasında yer almanız için EA tarafından bir davetiyeye ihtiyacınız var, bu davetiyenin gelmesinin ardından FIFA 17 Beta sürümünü Playstation 4,  Playstation 3 , Xbox One ve Xbox 360 platformlarında indirip, deneyebileceksiniz. PC kullanıcıları için bu durum geçerli olmamakla beraber, oyunu bu şekilde test etme şansları maalesef bulunmuyor.

FIFA 17 Betasına Nasıl Girilir

Bu davetiyelere 27-28 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl betaya kabul edilenler kavuşmuş, kendilerine sunulan süreçte oyunun Ultimate Team modu da dahil olmak üzere neredeyse tamamına erişebilmiş, oyunu tam anlamıyla test edebilmişlerdi. Bazı oyuncular oyundan ekran görüntüleri ve videolar almış, bir nevi sızıntılara sebep olmuştu. Ancak bu tarz ekran görüntüsü ve oyundan video almak gibi şeyler gene aktif olmayacak ve EA tarafından bu kurala uymayanlar ciddi bir şekilde cezalandırılacak.

FIFA 17 betasına dahil olanlara gelecek olan davetiye, FIFA 16 davetiyesi ile herhangi bir fark göstermeyecek. Aşağıdaki FIFA 16 kapalı beta davetiyesi gibi, sizin de bir tane FIFA 17 kapalı beta davetiyeniz olabilir.

FIFA 16 Kapalı Beta Davetiyesi

Geçtiğimiz sene FIFA 16 Kapalı Betası süresince oyunun Ultimate Team moduna, Pro Clubs moduna, Kariyer moduna ve Online karşılaşma moduna erişim sağlanabilmiş, hem oyun içi hem de oyuna dair menüler test edilebilmişti. Bu sene de geçen yıla benzer bir şekilde bu 4 oyun modunun mutlaka açık olmasını bekliyoruz. Büyük bir ihtimalle FIFA 17 betasında oyunun Journey modunu da görebiliriz. Test edilmesi adına gerçekten önemli bir nokta olacak, bakalım nasıl notlar alacak?

FIFA 17 Beta Davetiyesi Nasıl Alınır?

fifa 17 beta giriş

FIFA 17’nin kapalı betasında yer almak için buraya tıklayıp gerekli bilgileri doldurmanız  ve başvurmanız gerekiyor. Unutmayın, bu işlemi yapabilmeniz için 18 yaş üstü olmanız gerekiyor.

FIFA 17 betasına oldu ki kabul edildiniz, tarafınıza bir mail ulaşacak ve bu mailde yapmanız gerekenler yazıcak. Origin hesabınızın süresiz kapatılmaması için görüntüleri kimse ile paylaşmayın ve kesinlikle video almaya, yayın açmaya çalışmayın. Zira Playstation Share sistemi kayıt almanızı engellemese bile, Twitch ve Youtube gibi canlı yayın veya video yayınlayabildiğiniz ortamlar videolarınızı silecektir, olan FIFA hesabınıza olur. 

Umarım yardımcı olabilmişimdir , FIFA 17 Kapalı Betası hakkında öğrenmek istediklerinizi yorum atarak sorabilirsiniz. Bu arada, FIFA 17 kapalı betasında tabiki de Konsolum’un davetiyesi hazır 😉

Eğer davetiye elde edemezseniz, Xbox kullanıcısı iseniz EA Acces’ten yararlanabilirsiniz. Oyunun çıkmasından önce 24 saat kadar oynama hakkına sahip olabiliyorsunuz, hem de bu üyelik size her yıl ücretsiz oyun(lar) vermekle kalmayıp bir çok oyuna aynı şekilde çok önceden erişim sağlıyor. Bilgi almak için yorum atabilirsiniz. 

Ayrıca FIFA 17 Betasına giriş kodu dağıttığımız çekilişimizin sonuçları belli oldu.

FIFA 17 Beta keyi kazanan 3 şanslı kişi : Arda Şahan, Ömer Kurt , Erdem Solmaz oldu.

Kendilerini tebrik eder , kaybedenlere ise 20K çekilişimizi beklemelerini öneririz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Faydalı bir şey yazmışsınız ama ben alsam bile onun demosu çok gb li olur indiremem zor yani

  Reply
 2. kapalı beta ne zaman başlar ve kabul edildiğimizin belli olduğu mesaj ne zaman gelir ?

  Reply
 3. Nasıl belli olucak davetiye aldigimiz

  Reply
 4. Mail gelmesi lazım

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*