fifa17durantoplar

Turnuvaya katılım tamamen ücretsiz olmakla beraber bir takım formatı ve kuralları tabikide var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Platform : PLAYSTATION 4

FORMAT :

Turnuvada 32 tane takım yer alacak. Bundan dolayı 32 tane kişi ve 4 tane yedek oyuncu alacağız. Turnuvanın başlangıcı sırasında mazereti dolayısıyla ayrılması gereken kişilerin yerine bu 4 kişiden biri sırayla alınacak. Takımlar kura ile verilecektir.

Turnuvamızda aşağıda bulunan takımlar ve gruplar geçerli olacak.

 Takımlar ve sahipleri

hasan-liverpool, taha-juventus, ufuk-bvb, mehmetcan-lyon, furkan-inter, arda-barcelona, arjin-valencia,

ardil-fiorentina, alihan-schalke, erim-chelsea, emre-roma, atacan-southampton, uluhan-M.Gladb,

mete-manu, cihangir-everton, cenemre-r.madrid, nevzat-B.leverkusen, emirhan-leicester, mustafa-man city,

berk-a.madrid, erkan-porto, ahmet-villareal, onur-psg, deniz-benfica, mert-tottenham, tugberk-milan,

kadircan-napoli, tevfik-bayern m., onuralatas-arsenal, egemen-sevilla, utkutiren-wolfsburg, tayfun-a.bilbao

fafafassaf

Takımlar kayıt sonrası kura ile verilecek, Konsolum.com ve Facebook Konsolum sayfalarından duyurulacaktır.

Grup maçları tek maç olacaktır, üst tura 1. ve 2. çıkacaktır. Şampiyonlar ligi kuralarından farklı olarak tek maç şeklinde gerçekleşecektir.

KURALLAR :

Grup maçları ve üst turlar tek maç üzerinden olacaktır. Gruptaki herkes birbiriyle sadece 1 maç yapacaktır.

Maç Süresi : 6 dakika

Kontrol Ayarları : ANY

Oyun Hızı : Normal

Kadro Tipi : Online

olarak seçilecektir.

Tactical Defending – Taktikel Defans zorunludur.

Maç sonuçları yayınlanacak yazımızın altına girilecektir, detaylar sonraki yayınlanacak yazımızda bulunacaktır.

Turnuvada hile peşinde olan ve turnuvaya zarar vermeye yönelik hareketlerde bulunan kişiler bir sonraki hiç bir Konsolum organizasyonuna kabul edilmeyecektir.

Fifa_16_logo

TURNUVA SÜRESİ :

TURNUVA BAŞLANGIÇ TARİHİ : 12 Temmuz

Her takımın grubundakilerle oynayacağı 3 maç var, bu 3 maç fikstür şeklinde verilecek. Her maç için 1 gün süre tanınacak.

Grup Aşamaları, 15 Temmuz günü sona erecek.

Son 16 turunda ise maçlar için 1 gün süre tanınacak.

SON 16 Turu, 16 Temmuz günü sona erecek.

Çeyrek final maçları için 1 gün süre tanınacak.

Çeyrek Finaller 17 Temmuz günü sona erecek.

Yarı final için 1 gün süre tanınacak.

Yarı Finaller, 18 Temmuz Günü sona erecek.

Final için 1 gün süre tanınacak.

TURNUVA SONA ERİŞ TARİHİ : 19 Temmuz

Kayıt Olmak İçin:

Öncelike buraya tıklayarak, Groupme üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Turnuva içi iletişim mobil ve web üzerinden sohbet edilebilmesi adına bu uygulama ile yapılacak. 

Üyeliği oluşturmanızın ardından buraya‘yi tıklayarak, turnuva grubuna dahil olmanız gerekiyor.

Üyeliği oluşturduktan ve gruba dahil olduktan sonra bu yazımızda en aşağıya inerek yorum atma kısmına FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

şeklinde yorum atmanız gerekmektedir. (GROUPME’YE DEĞİL, YORUM OLARAK AŞAĞIDAN)

Ayrıca FIFA 17 çıktığında da turnuvalar Konsolum.com’da devam edecektir.

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

KAYITLAR DOLDU!!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

92 Comments

 1. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 2. FİFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 3. Fifa 16 turnuvasına katılmak istiyorum.Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiçbir Konsolum organizasyonunda yer almayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 4. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 5. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 6. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 7. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 8. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 9. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 10. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 11. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum..

  Reply
 12. FİFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 13. FİFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 14. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 15. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 16. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvada1n maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 17. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 18. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum..

  Reply
 19. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum…

  Reply
 20. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 21. Fifa 16 turnuvasına katılmak istiyorum.Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiçbir Konsolum organizasyonunda yer almayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 22. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu,turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 23. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 24. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 25. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 26. Üyeliği oluşturduktan ve gruba dahil olduktan sonra bu yazımızda en aşağıya inerek yorum atma kısmına FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 27. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum..

  Reply
 28. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 29. katılmak istiyorum

  Reply
 30. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
 31. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 32. Katılmak istiyom

  Reply
 33. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 34. FIFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 35. Fifa 16 Turnuvasına katılmak istiyorum.Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu,turnuvadan maç aksatmadan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer almayacağımı onaylıyorum

  Reply
 36. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

  Reply
  • Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum

   Reply
 37. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 38. D GRUBU

  ROMA 0 2 ARSENAL

  Reply
 39. Psn : IIReXoRII roma 0 ARSENAL 2 winner

  Reply
 40. C grubu Chelsea 2-2 Fiorentina

  Reply
 41. D GRUBU PORTO 0 3 ROMA

  Reply
 42. Roma 3 : 0 Porto

  Reply
 43. PSN: IIReXoRII Porto 1 ARSENAL 4

  Reply
 44. E grubu Valencia 2-0 Villareal

  Reply
 45. C Grubu : EVERTON 3-3 CHELSEA

  Reply
 46. C grubu Fiorentina 1-5 Everton

  Reply
 47. C Grubu Tottenham 1-1 Everton

  Reply
 48. A grubu a.bilbao 3-1 inter

  Reply
 49. A grubu a.bilbao 3-1 leverkusen

  Reply
 50. FİFA 16 Turnuvasına katılmak istiyorum. Turnuva boyunca yeterli vaktim olduğunu, turnuvadan maç aksatmaktan veya kurallara uymamaktan diskalifiye edilmem sonrası hiç bir Konsolum organizasyonunda yer alamayacağımı bildiğimi onaylıyorum.

  Reply
 51. A.madrid 3-0 Villareal

  Reply
 52. A.madrid 4-2 valencia

  Reply
 53. A.madrid 5-0 PSG

  Reply
 54. F grubu :
  Barcelona 4-0 southampton

  Reply
 55. G grubu:
  Manchester United 2-1 Real Madrid

  Reply
 56. G grubu= Real Madrid 0-7 M.Gladbach WİN

  Reply
 57. B grubu lyon3 napoli 0

  Reply
 58. B grubu

  O.lyon 3-0 Napoli

  Reply
 59. F grubu Barcelona 2-0 juventus

  Reply
 60. Psg 2 – 1 villareal e grubu

  Reply
 61. G GRUBU – Liecester 0-2 M.Gladbach WİN

  Reply
 62. Wolsburg 3-1 sevilla

  Reply
  • Grub H

   Reply
 63. D Gurubu : ARSENAL 1 SCHALKE 04 0

  Reply
 64. G grubu:
  Manchester United 1-1 Leicester City

  Reply
 65. G grubu leicester 2-1real madrid

  Reply
 66. F grubu southampton 1-0 juventus

  Reply
 67. A grubu a.bilbao 3-2 dortmund

  Reply
 68. C Grubu Tottenham 3-0 Chelsea

  Reply
 69. Egemen Aydın Sevilla 3-0 Milan Tuğberk Eledağ

  Reply
  • H grubu

   Reply
 70. Egemen Aydın Sevilla 4-2 Man.City Mustafa

  Reply
  • H grubu

   Reply
 71. Schalke 4-0 Porto D grubu

  Reply
  • Those are all great ideas! I love the jingle besa…llnd I know my boys would love to get a present that jingles:) We're working on wrapping presents today so I may have to give a few of these ideas a try!

   Reply
 72. H grubu wolfsburg 4-0 m.city

  Reply
 73. B grubu napoli4 bayer munih 5

  Reply
 74. B munih:5 napoli:4

  Reply
 75. B Grubu
  O.Lyon 4-2 B.Münih

  Reply
 76. F grubu benfica 1-0 southampton

  Reply
 77. C Grubu Tottenham 1-1 Fiorentina

  Reply
 78. B grubu napoli 2 liverpool 1

  Reply
 79. A grubu Leverkusen 7 Dortmund 0

  Reply
 80. Agrubu bvb3 inter 4
  Inter 2 levekusen 2

  Reply
 81. F grubu : Barcelona 5 – 0 benfica

  Reply
 82. F grubu benfica 2-0 juventus

  Reply
 83. B munih:5 liverpool:1

  Reply
 84. G grubu:
  Manchester United 1-1 Borussia Monchengladbach

  Reply
 85. İyi bir Fifa oyuncusuyum katılmayı çok isterdim ama iş okul yoğunluğundan dolayı kaçırdım.İnşallah diğer turnuvalarda karşılaşırız.

  Reply
  • Abi maç saati konusunda rakibin ile anlaşabiliyorsun.Müsait olduğun zamanda anlaşırsan oynayabilirsin:)

   Reply
 86. D GRUBU ROMA 5 2 SCHALKE

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*