FUTTIES oylaması sonuçları birer birer açıklanmaya başlandı. EASPORTS FIFA’nın resmi Twitter hesabından gelen oylama sonuçlarını en hızlı şekilde sizinle Konsolum’da paylaşacağız.

Futties oylamasında kazanan bir diğer isim, En Gelişmiş oyuncular arasında yer alan Cezayirli hücum oyuncusu Mahrez oldu. Leicesterlı altın futbolcu Mahrez FUTTIES’lerin arasında yer alacak.

Ekran Resmi 2016-07-29 16.30.24

FUTTIE Nedir?

İçinde 11 ayrı kategorinin bulunduğu Futtie etkinliğinde, 11 ayrı kategoride aday olan futbolculara oy atıyorsunuz, ardından bu 44 oyuncudan sadece kendi dalında en çok oyları toplayan futbolcular FIFA 16 Ultimate Team’e özel olarak Futtie kartları ile karşımıza çıkıyor. Yani oylamada yer alan 44 oyuncudan sadece 11 tanesini görebileceğiz.

Futtie kartlarının oylaması 27 Temmuz tarihinde sona erecek, kazananlar ise 29 Temmuz tarihinde açıklanacak. Kartlarda 29 Temmuz tarihinde oyuna eklenecek ve sadece 1 hafta boyunca FUT 16 modunda paketlerden çıkar halde olacak. Futtie oylamasında yer alan tek milli takım oyuncumuz olan Hakan Çalhanoğlu’na destek olmayı unutmayın, ayrıca bir diğer Türk oyuncu Mesut Özil’e de destek olabilirsiniz.

FIFA 16 Ultimate Team FUTTIE Oylaması hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*