Playstation 4 Slim Ne Zaman Gelecek?

Yeni Tartışmaları Doğuracak Playstation 4 Slim mi Geliyor?

Peki ya Playstation NEO ne olacak?

Playstation NEO’nun resmiyete kavuşmasıyla bir çok dedikodu son bulmuş derken, aslında yanılmışız. Her ne kadar Playstation NEO’nun özellikleri hakkında bir sürü bilgi internette dolaşsa da , platformun en azından 4K destekli olsa da oyunlar için geçerli olmayacağını ve sadece videolarda geçerli olan bir şey olmasını bekliyoruz. Gene de bunca teoriye rağmen fiyatı göze alındığında bu ürünün daha fazla özellik vermesini tahmin ediyoruz.

Playstation NEO ile ilgili bir çok dedikodu kenarda dursun, bir diğer yeni söylenti ise işittiğiniz üzere Playstation 4 Slim. Daha önce çok kalın bir kasaya sahip olan Playstation 3’de Slim halinin gelişi sonrası bir çok PS3 kullanıcısı konsolunu değiştirmiş, gözle görülür bir şekilde satışlarda yükseliş yaşanmıştı. Her ne kadar PS4 oldukça ince bir cihaz olsa da, PS4 Slim’e tek kapladığı yer ve inceliği olarak bakmamak gerek.

playstationslim

Gelmesi beklenen yukarıdaki cihazın benzeri olarak görülse de, bize kalırsa apayrı bir cihaz gelebilir. PS3’ün o kalın kasasıyla Slim halini aşağıdan tekrar hatırlayabilirsiniz.

ps3-slim-old-ps3-comparison

Peki ya bu merakla beklenilen yeni Playstation 4, yani PS4 Slim ne zaman gelecek?

Playstation 4 Slim’in 2017’ye kalmadan yani 2016 yılında gelmesi bekleniliyor. Eylül 2016 tarihinde bir çok söylentiye göre Playstation 4 Slim’i mağazalarda görebileceğiz. Her ne kadar fiyatı hakkında net bilgi olmasa da, normal Playstation 4’lerin 300 ila 400 TL üstüne satılmasını tahmin ediyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Bence pek bişe değiştirmiyor slim olması. Ama yine de güzel olabilir

  Reply
 2. İnce bir aleti daha ne kadar inceltebilirler acaba 😀

  Reply
 3. Ps4 slim model mi bayağı ince olucak galiba.

  Reply
 4. Slim gereksiz çünkü asiri derede isiniyor ps4 um zaten küçük bir kutunun icinde yeterli havayi alamayan ps4 slimde alev puskurtecekdir

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*