EURO 2016’da bildiğiniz üzere sona yaklaşıldı. Final maçı Fransa-Portekiz ile sona erecek turnuvanın en iyi oyuncuları belli oldu. Bu oyuncuların EURO 2016 özel kartları FIFA 16 Ultimate Team’de paketlerden kısa bir süreliğine çıkacak. Bütün kartların oldukça değerli olmasını bekliyoruz. İşte EURO 2016’nın en iyileri!

Ekran Resmi 2016-07-08 17.10.50

EURO 2016’nın en iyilerinde en çok oyuncu Almanya,Fransa,İtalya,Portekiz ve Galler’den gelirken bu bilindik ülkelerin yanı sıra, sürpriz bir şekilde Galler’e elenen Belçika’dan ve turnuvanın sürpriz  başarı yakalayan takımlarından İzlanda ve Macaristan’da oyuncu yer aldı. ayrıca gösterdiği performans ile Lewa’dan daha iyi bir turnuva geçiren Jakub Błaszczykowski ile Krychowiak’da takımda yer alırken, Hırvatistan’da yıldızlaşan Perisic ile İsviçreli kaleci Sommer’de EURO 2016’nın en iyileri arasında yer aldı.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

5 Comments

 1. Gururumuz cucak

  Reply
 2. Tahmin ettiğimiz gibi 🙂

  Reply
 3. Hepsine de tebrikler.

  Reply
 4. Payet,Bonucci,Blaszczykowski,Dzsudzsak ve Krychowiak ve Chester’ı alabildim. Coins kalmadı 🙂

  Reply
 5. Paket açmaya tövbe ettim bi tane bile mi çıkmaz arkadaş

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*