Battlefield 1 Betasına Nasıl Girilir?

Tartışmasız FPS adına bu yılın en çok beklenen oyunu, Battlefield 1. Bunun en büyük sebebi rakibi olan Call of Duty serisini uzay temasını çok kullanması sonrası sıkılan FPS oyuncularının uzun bir süredir beklediği bir oyun olan, Dünya Savaşı konusunu baz alması. Hem de Infinite Warfare trailerı ile dislike rekorunu kıran Call of Duty’nin bu derece zor günler geçirdiği günde 1.Dünya Savaşı gibi çok ilgi çekecek ve insanları etkileyecek bir oyunu harika bir şekilde sunmaları, oyunun bu derece büyük beklentilere konuk olmasını sağladı.

battlefield1silahlar

Battlefield 1 oyunu ile beraber olarak özlediğimiz 1.Dünya Savaşı temalı FPS oyunlarına dönüyor, aynı zamanda uzun bir zamandan sonra kelimenin tam anlamıyla atların da yer aldığı bir FPS oyununu çok kişili haritalarda oynayabileceğiz. Hem de bunların yanı sıra ilk defa Battlefield serisinin bir oyununu Türkçe dil desteğiyle oynama şansımız olacak. Türkçe dil desteğinin beraberinde oyunda Gelibolu haritası Multiplayer haritalar arasında seçilebilir olacak ve oyunda bulunan multiplayer birimlerinden biri de Osmanlı İmparatorluğu olacak.

Gelelim, bu oyunu Battlefield 1’in kapalı betası ile çıkışından çok önce oynama işine. Geniş kapsamlı bakınca tıpkı FIFA 17 Betasına Giriş yapmak gibi zor gözüküyor. En azından sadece 18 yaş üstü olmak ve başvurmak yetmiyor, gerçekten şanslı bir oyuncu olmanız lazım.

Battlefield 1 Kapalı Beta Davetiyesi Nasıl Alınır?

Battlefield 1 oyununun kapalı betasında yer almanız için Battlefield Insider olmanız gerekiyor. Battlefield 1 kapalı betası sadece yeni nesil konsollar, yani Playstation 4 ve Xbox One’da geçerli olacak. Ayrıca PC platformunda da oyununun kapalı betasında yer alabileceksiniz.

Battlefield 1 kapalı betasına giriş

Battlefield 1 kapalı betasına davetiye almanız için buraya tıklayıp, gerekli alanları doldurmanız gerekiyor.

bf1 kapalı beta

Battlefield 1 kapalı betasına gerekli alanları doldurup davetiye için başvurmanızın ardından, şansınız yaver giderse bıraktığınız mail adresine bir email gelecek. Bu email Battlefield 1’i ücretsiz olarak test etmeniz adına size gerekli talimatları söyleyecek, mailde yazanları uygulayarak oyunu kullandığınız platformdan ücretsiz test etme şansına sahip olacaksınız. Kapalı betada görüntü almak veya video paylaşmak yasak, EA’nın her oyunu gibi lütfen bunu da unutmayınız.

Bu konu hakkında sorularınızı aşağıdan yorum atarak sorabilirsiniz.


Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

7 Comments

 1. Daha önce Need For Speed 2015’in Kapalı Betasına girebilmiştim şanslıyıdım inşallah bu seferde gelir :d

  Reply
 2. Ben Kazandım 😀 😀 😀

  Reply
 3. KAÇ dk DA GELİYOR KOD

  Reply
 4. Süper bi paylaşım olmuş Allah razı olsun da ben yapamadım ya

  Reply
 5. Eyvallah bilgiler için kayıt yaptık bakalım şanslımıyız görücez. 🙂

  Reply
 6. Bekleyelim görelim o zaman 🙂

  Reply
 7. Kayit yaptik gorecez artik ins gelir

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*