Open World oyunları arasında GTA 5’in ardından adından çok söz ettirse de, E3 fuarındaki gameplay videosunun ihtişamını oyunun çıkışıyla gelen downgradelerle söndüren Watch Dogs, bu sefer yeni oyunuyla çok daha iddialı geliyor.

Her ne kadar ilk oyunundaki beklenti ve sonuç hayal kırıklığı yaratsada , gerek hikayesi gerekte özgünlüğü ile olsun, çerezlik güzel bir oyun sunmuştu bizlere. Gel gelelim, oynanışı story modun bitişiyle sona ermişti Watch Dogs’un. Nasıl desem, bir GTA 5 etkisi yaratmıyordu bize. GTA 5 Online’ın yıllarca oynanılabilirliğinin Rockstar’ın getirdiği ücretsiz harika DLC’lerden olsun ekstra bir payı var tabiki de ama yapay zekanın ve grafikleri yarattığı gerçekçilik apayrı bir tad bırakıyor damakta.

Watch Dogs 2, bu sefer ilk oyundan çok ayrı karşımıza geliyor. Hack dünyasında gene büyük işlerde olacağız ve bu sefer çok daha zorlu düşmanlar karşımızda olacak.Ubisoft tarafından downgrade yapılmama konusunda oyunculara karşı nasıl bir tutum içinde olacağı aşikar, ancak bu gün E3 2016 fuarında izlediğimiz Watch Dogs 2 oynanış videosu, bir hayli etkileyiciydi. Resmen 11 dakika bitmek bilmedi, E3 fuarında Watch Dogs 2’yi kaçırdıysanız, aşağıdan bu güzel oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Watch Dogs 2 oyunu 11 Kasım tarihinde PS4,PC ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*