E3 2016 fuarında tanıtılmasının ardından Watch Dogs 2 oyunu dikkatleri kelimenin tam anlamıyla üzerine çekmeyi başarmıştı.

Watch Dogs 2’ye dair bir çok gameplay videosu gelse de , oyuna dair detaylar oyunun çıkışına kadar pek geleceğe benzemiyor. Gene de oyun içini içeren bir açıklama oyunun direktörü Danny Belanger’den geldi.

Danny Belanger yaptığı açıklama doğrultusunda, Watch Dogs 2’yi oynayacak oyuncu kitlesine tam bir özgürlük sunacaklarını ve oyunu bitirdiklerinde dilerlerse bir kişiyi bile öldürmüş olmalarına gerek olmadığını, bunun tamamen oyuncu seçimlerine bağlı olduğunu kısaca oyundaki tüm seçeneklerin biz oyunculara kaldığını belirtti.

Bu durum her ne kadar oyuna özgürlük katsa da , kimseyi öldürmeden bitirmek pek keyif vermez sanki.

watchdogssinema

İşte yaptığı açıklamadan bir kesit:

 “Watch Dogs 2’de 3 adet oynanış stili kullanıyoruz. Combat Hacker – bu oynanış daha aktif ve düşmanları indirmeyle alakalı. Ghost Hacker – düşmanların dikkatini dağıtıp gürültü yaratmak için kullanılıyor. Sonuncusu ise Trickster Hacker. Bunda da oyuncular fiziksel olarak orada bulunmadan tüm görevi bitirebilir.”

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

18 Comments

 1. adam öldürmeden oyun mu oynanır. bir until dawn da kimse ölmesin diye uğraştım çoğu öldü

  Reply
 2. Bu oyun kan dökmeden oynanmaz.Bana göre zevki pek fazla çıkmaz

  Reply
 3. Benim oynayacağım stil kesinlikle combat hacker olacak.

  Reply
 4. Oyun iyi olur bence tabi ubisoft tan dawngrade yezse yine

  Reply
 5. Çok başarılı bir oyuna brnziyor

  Reply
 6. Teşekkürler önceden haber verdiginiz için

  Reply
 7. Katılıyorum Watch Dogs 2 güzel geliyor

  Reply
 8. Watch Dogs 2’de 3 adet oynanış stili kullanıyoruz. Combat Hacker – bu oynanış daha aktif ve düşmanları indirmeyle alakalı. Ghost Hacker – düşmanların dikkatini dağıtıp gürültü yaratmak için kullanılıyor. Sonuncusu ise Trickster Hacker. Bunda da oyuncular fiziksel olarak orada bulunmadan tüm görevi bitirebilir.” İPUCUMUZ GALİBA

  Reply
 9. BEKLİYORUZ

  Reply
 10. Eğer alırsam combat hackeri beğendim

  Reply
 11. İlk oyundan ders almışlar mı görücez ama kimseyi öldürmeden oyun bitirebilmek değişik bir seçenek olmuş bunu genelde fallout gibi açık dünya oyunlarda görüyorduk bakalım Wach Dogs’da ne kadar kullanışlı olucak.

  Reply
 12. watch dogs 2’deki oynanış mekaniği üzerine baya bir çalışmışlar gibi duruyor ancak ana karakterin iticiliğinden dolayı oyundan çok bir beklentim yok bakalım görücez umarım ilk oyundaki gibi sıkıcı bir yapım karşımıza çıkmaz.

  Reply
 13. keyif vermemeyi bırak çok zor olur illa biri tarafından görülürüz

  Reply
 14. Adamlar oyun yapmış bize bırakmış işte istersen katil ol diyor istersen efendi ol her şekilde oyunu bitirebilme şeçeneği sunmuş.

  Reply
 15. Tabikide birini öldürmeden bitirmek zor olucak 😀

  Reply
 16. Milletin kulağındaki telefonu hackleyip patlatmak varken öldürmeden bitirsen nolacak

  Reply
 17. Çok zevksiz olur böyle oynamak da

  Reply
 18. Adam öldürmeden zevkli olmaz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*