US PSN Nasıl Açılır? US PSN Oluşturmak

US PSN açmak tıpkı Türkiye PSN’de açtığınız PSN açmakla birebir işlem gerektiriyor. Ancak TR PSN’de kullandığınız mail ile açamazsınız, yeni bir mail oluşturmanız veya başka bir mailiniz varsa onu kullanmanız gerekiyor. Ayrıca kayıt olurken şehir olarak New York’u seçerseniz, aşağıdaki adres bilgilerini girerek hesabınızı aktivite edebilirsiniz.

US PSN’e Kayıt Olurken Adres Bilgileri:

Street Address: 821 UN PLAZA
City: Newyork
State: Newyork
Posta Code: 10017

Son olarak, Amerika PSN’e kayıt olma adresini bulamayanlar, bu  PSN’e kayıt olmak için buraya tıklayabilir. Ülke seçiminde Amerika Birleşik Devletleri  olarak seçmeniz gerekiyor. Bunu unutmayınız.

Hesabı oluşturduktan sonra mail onayı yapmayı unutmayınız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Ben turkiye psn deyim onu us a tasiyamiyo muyuz oyunlar felan bosa gitmesin

  Reply
  • Taşıyamıyorsun

   Reply
 2. Çok saolun

  Reply
 3. Çok saolun işime yaradı

  Reply
 4. Kusura bakmayın aynı tarz bir sorum var ama yinede aydınlatırsanız sevinirim.
  Aylardır psn tr hesabımdan plus satın alamadım.Plus üyeliğim bitmişti.Sonra ne olduysa kredi kartı hata mesajı yüzünden canımdan bezdim.Psn tr hesabım çok fazla oyunum var ama plus bitti ve ayrıca kredi kartı yüzünden satın alamıyorum.

  Ben us psn hesabı açıp, onun üzerine us psn plus satın alsam, asıl soru şu: Benim psn tr deki oyunlarımı, ilk önce psn tr hesabımı devre dışı bırakıp, psn us hesabımı “ANA HESAP OLARAK ETKİNLEŞTİR ” desem psn tr deki ana ekranımdaki oyunlar psn us’de oynayabilirmiyim? Yoksa psn us hesabı için tekrar oyun mu almalıyım? Bir çözümü yokmudur?
  Konu hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?
  Gerekli araştırmaları yaptım ama çözüm bulamadım…

  Reply
 5. Amerika hesabının bi faydası var mı?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*