Her ne kadar uzun bir oynanış imkanı tanımasa da ilk çıktığı zaman olsun, kısa süreli oynanışı ile olsun büyük bir keyif veren The Division beyaz perdeye aktarılmaya hazırlanılıyor. Hem de ünlü bir isim tarafından! Bu ünlü isim daha önce Prince of Persia‘dan da bildiğimiz Donnie Darko filmiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal‘den başkası değil. Jake Gyllenhaal bu sefer hem filmde yer alacak başrol oyuncusu olacak , hem de filmin yapımcılığını üstlenecek.
The Division Filmi
The Division biraz önce bahsettiğimiz gibi kısa süreli de olsa keyif veren bir oyun olmuştu, oyuna yeni başlayanlardansanız veya alma planını yapanlardansanız The Division Hızlı Gelişme Taktikleri adlı yazımız tam da size göre. 

Film adına başrol ve yapımcı harici herhangi bir net bilgi olmamasına karşın, oyunun filminin net olarak çıkabileceğini söyleyebiliriz. Umarız başarılı bir yapıt olur ve oyunda aldığımız keyifi beyaz perde karşısında da alırız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*