Futbol denilince tabiki de akla iki oyun geliyor. Bunlardan biri FIFA ve bir diğeri de tabiki de PES. PES serisi her ne kadar 2013 yılından sonra düşüşe geçse de , bir çok yenilikle beraber eski gücüne kavuşmaya çalışıyor. Son olarak PES 16 ile oyuncu kitlesini mutlu eden Konami oyuna getirdiği yenilikler ve lisans haklarıyla oyuncuları memnun etmeyi başarmıştı. PES 2016 Euro 2016 temalı oyunuyla bir hayli ilgi çekmiş, PES 16 Anniversary Mod’u ücretsiz yayınlayarak bir çok FIFA kullanıcısına da PES oynatmıştı.

pes17çıkıştarihi

PES 2017 oyununa dair açıklanan en önemli bilgiler oyunda bir çok lisansı olmayan takımın sonunda lisansına yani orjinal takım oyuncu adları, takım ismi logosu ve formalarına kavuşması olsa gerek. Tabiki bunların yanı sıra takımların stadlarını ve taraftarlarını da sonunda bir PES oyununda tam olarak görebileceğiz. Ayrıca PES 17 oyunu yapılan açıklamalar doğrultusunda en iddialı PES serisi oyunu olarak gösteriliyor. Yapımcılar yeni çıkaracakları oyunun FIFA’ya her zamankinden fazla kafa tutacağını söylüyor. 

Biz gelelim başlıktaki konuya,yeni PES oyunu ile ne zaman buluşacağız?

PES 2017 Ne Zaman Çıkacak? PES 17 Çıkış Tarihi Nedir?

Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017) oyunu 13 Eylül 2016 tarihinde PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

PES 2017 DEMO NE ZAMAN ÇIKACAK?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Fifanin yenilenen tarzi belki fark yaratabilir ama yıllar sonra pes in orjinal takım adlarını kullanması önde oluşunu 2 ye katlar

    Reply
  2. Fifa da 17 eylül de çikacak arada fazla bi fark yok

    Reply
  3. 13 eylül uzun bir süre değilmiş.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*