NBA 2K serisi tartışılmaz NBA ve basketbol üzerine çıkan oyunlar arasında en iyisi. Kuşkusuz bunun sebebi tek bir rakibi olması olsa ve rakibininde 2008’den beri bir hayli düşüşe geçmesinden kaynaklı. Her ne kadar NBA Live son dönemlerde toparlanmaya başlasa da , 2K öyle bir noktaya ulaştı ki bu saatten sonra NBA live serisinin NBA 2K serisine yetişmek için çok ekstra bir şeye imza atması gerekiyor. NBA Live serisi eski günlerine döner mi, 2K serisi buna nasıl karşılık verir sorularını bir kenara bırakalım ve konumuza gelelim.

nba2k17nezamançıkacak

NBA 2K serisinin bildiğiniz üzere her yıl olduğu gibi bu sene de yeni bir oyunu karşımıza geliyor. Oyunun adı 2017 yılına özel olduğu üzere NBA 2K17. Yeni çıkacak olan oyunları hakkında çok fazla detay paylaşılmasa da , emekli olan yıldız oyuncu Kobe Bryant’a özel Legendary paketi bulunacak. Ayrıca oyunların paketlerinde Paul George, Butler gibi bir çok yıldız oyuncu yer alacak. Kobe Edition’da Kobe’ye özel oyun paraları, poster ve Dualshock 4 ve Xbox One koluna özel olarak stickerlar bulunacak.

Peki ya bu merakla beklenilen oyun ne zaman karşımıza çıkıyor.

NBA 2K17 Ne Zaman Çıkacak? NBA 2K17 Çıkış Tarihi Nedir?

NBA 2K17 oyunu 25 Eylül 2016 tarihinde PS4,XB1 ve PC için çıkış yapacak.

Ayrıca NBA 2K17 oyunu için Facebook.com/konsolum sayfamızda yaptığımız çekilişte ödül kazanan talihliler belli oldu.

1-) Berkay Hasdemir 2- Melih Yılmaz 3- Mert Aşçıoğlu

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Bilgiler cok duzgun tesekkurler

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*