Oyun tarihinin en çok sevilen serilerinden birisi olan Mafia serisi, yeni jenerasyona Mafia 3 ile geliyor. Hangar 13‘in büyük bütçeli yapımlarından biri olan Mafia 3 hazırlıklarına devam ediyor. E3 2016 başladığından beri hakkında her gün yeni detaylar çıkarken Hangar 13’ün başyapıtından 2 dakikalık çok iyi bir trailer geldi. Oyun E3 2016 büyük bir ilgi ile karşılaşan Mafia 3 oyunculara o efsanevi 60’lar havasını verecektir. Belli ki oyunda bir çok dostluklar kurup bir çok ihanete maruz kalacağız. Ve büyük intikamlar alacağız!

İşte O Trailer;

 

‘Mafia 3’ Oyunun Hikayesi

mafia 3

Mafia 3, Kahramanımız Lincoln Clay 1967’de New Orleans‘ta yaşıyor ,Lincoln Clay Vietnam’dan yeni dönen bir askerdir. Vietnam’dan önce bir bir Mafya ile ortak olanLincoln Clay askerlik günlerini ardından, yine eski çetesine katılır. Lincoln Clay‘ın çetesi Sam Marcano yönetimindeki İtalyan mafyası tarafından dağıtılır ve hepsi öldürülür tabi tek bir kişi hayatta kalır oda kahramanımızdan Lincoln Clay başkası değildir. Kahramanımız Vietnam’da aldığı askeri eğitim sonucu çok iyi bir silah kullanıcısıdır ve bunu düşmanlara oldukça hissettirecektir.

mafia-3-e3-tease.jpg.optimal

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Mafia 3, 7 Ekim 2016’da oyuncularla buluşacak.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*